Bildegalleri

PrivatMegleren Stjørdal v/Torstein Nordby har gleden av å presentere en spennende næringseiendom sentralt i Mebonden i Selbu.

Inaktiv

Stort næringsbygg med restaurant. Sentral beliggenhet i Selbu. Bar/​disco i kjeller. Leilighet/​kontor på toppen.

Prisantydning4 750 000 kr

Nøkkelinfo

Bruksareal
878 m²
Areal
878 m²
Byggeår
1939
Tomteareal
1 088 m²

Type lokale

Butikk/Handel

Fasiliteter

Aircondition

Visning

Kun privatvisninger. Ta kontakt for visning.

Om eiendommen

PrivatMegleren Stjørdal v/Torstein Nordby har gleden av å presentere en spennende næringseiendom sentralt i Mebonden i Selbu.

Eiendommen kan by på blant annet:
- Mye vedlikehold og oppussing siste 2 årene på bygdningen
- Oppusset og flott restaurant på ca. 180 kvm
- Tilhørende kjøkken med lagerrom m.m. på ca. 295 kvm
- Bar/bodega med discotek på ca. 200 kvm
- Leilighetsareal i 2. og 3. og loftsetasje på ca. 200 kvm
- (Alle areal oppgitt i BRA)
- Flott uteområde med ny veranda
- Restaurant og bar/bodega med tilhørende rom leies ut p.t. for kr 22.000,- pr. mnd.

Beliggenhet

Sentral beliggenhet i Mebonden i Selbu. Her ligger bygget veldig fint til med god synlighet fra veien både nordover og sørover på Selbuvegen (fv 705). Dette er sentrum i Selbu hvor man har de fleste næring og servicer samlet i samme området som Kiwi, Byggmix, Bakeri, Sport1, Sparebank, bensinstasjon, kommunehus, legekontor m.m.

Beliggenheten er derfor et naturlig samlepunkt for innbyggere i Selbu. Selbu kommune har ca. 4000 innbyggere og det er også mye trafikk på fv 705 for potensielle kunder.

Avstand til byer og tettsteder:
- Stjørdal og Værnes Flyplass ca. 35 min (36 km)
- Trondheim ca. 1 time (70 km)
- Tydal ca. 40 min (46 km)

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode313508339
Sist endret04. aug. 2023 06:02
Referanse311190096

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.