Bildegalleri

Fleksible næringslokaler på Ridabu - Lager, kontor, butikk og boder fra 5-800 m²

Leie pr. m²/år550 kr

Nøkkelinfo

Areal
5 - 1 000 m²
Overtakelse
01.08.2026

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Kontor
Butikk/Handel
Produksjon/Industri
Lager/Logistikk
Kombinasjonslokaler
Verksted
Garasje/Parkering
Undervisning/Arrangement
Andre

Fasiliteter

Aircondition
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Heis
Kjøreport

Om eiendommen

Kombinasjonseiendom med fleksible arealer på Ridabu – lager, kontor, butikk, service, garasjer og boder

Fleksible lokaler fra 5 til 1000 m² – tilpasses leietakers behov

På Ridabu, kun få minutter fra Hamar sentrum, tilbys et bredt spekter av næringsarealer med gode tilpasningsmuligheter. Eiendommen passer for alt fra håndverksbedrifter og nettbutikker til kontorvirksomhet, servicebedrifter, lagerhold og butikkdrift.

Vi kan tilby arealer i flere størrelser og utforminger, fra mindre boder og lagerrom til større næringslokaler på opptil 1000 m².

Muligheter på eiendommen

  • Lagerlokaler
  • Kontorarealer
  • Butikk- og servicelokaler
  • Garasjer og verkstedarealer
  • Boder og minilager
  • Kombinasjoner av kontor og lager

Butikklokale under oppgradering

Et av eiendommens mest attraktive lokaler skal gjennomgå en omfattende rehabilitering. Her har nye leietakere en unik mulighet til å komme inn tidlig i prosessen og få lokalene tilpasset egen virksomhet, både når det gjelder planløsning, overflater og tekniske løsninger.

Beliggenhet

Eiendommen ligger i et etablert område på Ridabu med en god kombinasjon av bolig- og næringsbebyggelse. Beliggenheten gir enkel adkomst til Hamar sentrum, E6 og øvrige deler av Hamar-regionen.

Standard og fasiliteter

  • Varmepumper i flere av lokalene
  • Ventilasjonsanlegg
  • Gode parkeringsmuligheter
  • Enkel adkomst for varelevering
  • Fleksible leiearealer
  • Mulighet for skreddersydde løsninger

Leiepriser

  • Boder fra kr 900,- pr. måned
  • Næringslokaler fra kr 550,- pr. m² pr. år

Ta kontakt for en uforpliktende prat eller visning. Vi finner gjerne en løsning som passer din virksomhet, enten du trenger noen få kvadratmeter lagerplass eller større kombinasjonslokaler for drift og vekst.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode466140292
Sist endret06. juni 2026 18:19

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.