Bildegalleri

Topp standard og smakfullt på Aker Brygge

Nøkkelinfo

Areal
535 m²
Etasje
4.
Byggeår
1990
Renovert år
2024
Overtakelse

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Kontor

Fasiliteter

Aircondition
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Heis

Om eiendommen

BEDDINGEN 8 - FLOTTE LOKALER I HØY STANDARD - FERDIG MØBLERT!

Meget representativt kontorlokale i Beddingen 8 – midt i det pulserende Aker Brygge-området. Her får din virksomhet en unik adresse i et av Oslos mest attraktive kontormiljøer, med sjønærhet, byliv og et rikt servicetilbud rett utenfor døren.

Beddingen 8 er en del av Aker Brygges ikoniske bygningsmasse, et område som siden utviklingen har etablert seg som ett av Oslos fremste kontor- og kulturkvartaler. Bygget har et gjennomført arkitektonisk uttrykk og fremstår moderne og representativt.

Beddingen er en av Aker Brygges mest karakteristiske gater – oppkalt etter det historiske verftsområdet som en gang lå her. Bygget kombinerer stedets industrielle historie med moderne kontorstandard, og skaper et arbeidsmiljø med både karakter og kvalitet.

Aker Brygge har et rikt utvalg av restauranter, kafeer og servicetilbud. Området har direkte tilgang til fjorden og Oslofjorden, og er kjent for sin unike kombinasjon av byliv og sjønærhet.

Beliggenhet

Lokalene ligger ytterst ved sjøkanten på Beddingen, like ved restaurant Lofoten og Rorbua. Etter 10 skritt fra hovedinngangen, er du på bryggekanten.

Adkomst

Nærmeste busstopp er kun 2 minutters gange unna i Munkedamsveien og på Tjuvholmen, med flere ulike ruter i både vest- og østgående retning.

12- trikken kjører via Aker Brygges nordlige inngang, og det er omtrent 7 minutters gange til Nationaltheatret togstasjon/Flytoget.

E18 vest og østgående er kun få hundre meter unna, noe som sørger for rask tilgang til hovedfartsårene i Oslo.

Parkeringsplasser kan leies via Aker Brygge P-hus, og kan også brukes av besøkende.

Standard

Lokalet ble totalrenovert i 2024, og fremstår som high-end lokaler.

Meget smakfullt innredet og med flere elementer som gir det lille ekstra - inklusivt "hemmelig"-møterom bak bokhyllene, som en liten kuriositet.

Møbler ønskes medfulgt, via egen leasingavtale.

Innhold

Lokalene ble ferdigstilt 2024 etter en betydelig oppgradering.

Inndelingen er som følger:

  • Seks cellekontor i ulike størrelser (flere har sjøgløtt)
  • Et stort møterom (10 p) + tre møterom (4-6 p) (Stort møterom + et lite møterom er installert med AV-utstyr)
  • Et stillerom / telefonboks
  • Åpent landskap for 8-10 personer
  • Resepsjon
  • Sosial sone
  • Bar / Vinskap / Kaffebar
  • Flott komplett kjøkken med fine sitteplasser

VELKOMMEN TIL VISNING!

Matrikkelinformasjon

Kommunenr: 301
Gårdsnr: 209
Bruksnr: 447

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode462712254
Sist endret13. mai 2026 13:01
Referanse3-0016/26

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.