Bildegalleri

Lager og kombinasjonslokaler til leie | Sentral beliggenhet på Alnabru Breivoll | 900 - 2100 kvm

Nøkkelinfo

Areal
900 - 2 100 m²
Etasje
1.

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Kontor
Butikk/Handel
Produksjon/Industri
Lager/Logistikk
Kombinasjonslokaler
Verksted
Andre

Fasiliteter

Garasje/P-plass
Kjøreport

Om eiendommen

I Strømsveien 177, sentralt beliggene nær E6 og Alnabru, tilbys fleksible lagerlokaler på ca. 1450 kvm for leie. Lokalet egner seg godt for lager, logistikk eller lett produksjon, og har god tilgjengelighet for varetransport. I tilknytning til lagerlokalene er det kontor på ca 250 -500 kvm som egner seg godt som kontor eller showroom.

Nøkkelinformasjon:
Størrelse: Høytlager 1200 kvm | Lager ca. 250 kvm | Kontor 250 - 500 kvm
God takhøyde på 5 meter i høytlager
Oljeutskiller i høytlager
Adkomst via to store kjøreporter som er ekslusive
Gode parkeringsmuligheter
Enkel adkomst til E6 og Ring 3

Lokalet er ledig for overtakelse etter nærmere avtale. Dette er en sjelden mulighet for aktører som ønsker arealeffektive lokaler med sentral beliggenhet i Oslo øst.

Ta kontakt for mer informasjon eller visning.

Beliggenhet

Strømsveien 177 har en svært sentral beliggenhet på Alnabru, med umiddelbar nærhet til hovedferdselsårene E6 og Ring 3. Dette gir enkel adkomst til hele Stor-Oslo og resten av Østlandet som er ideelt for virksomheter med behov for effektiv logistikk og transport.

Det er bussholdeplass kun et par minutters gange fra eiendommen, som gir god kollektivdekning for ansatte og besøkende.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode451517126
Sist endret23. apr. 2026 10:58
ReferanseStrømsveien 177

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.