Bildegalleri

Fasade
SKØYEN - Hoffsveien 1A | Kontorlokaler rett over veien for Skøyen stasjon
Nøkkelinfo
- Areal
- 348 m²
- Etasje
- 5.
Type lokale
Fasiliteter
Om eiendommen
ET STED MAN ØNSKER Å OPPHOLDE SEG
Axess er et kontorcluster som består av totalt 5 bygninger, Hoffsveien 1 A-E, og utgjør til sammen ca. 44.000 m². Eiendommen ligger rett over veien for Skøyen togstasjon. Med trikk og buss rett utenfor døren, samt en fremtidig T-bane, er Axess enkel å komme til fra hele byen.
Det tilbys et stort utvalg av attraktive fellesfasiliteter som bidrar til et praktisk og trivelig arbeidsmiljø. Dette inkluderer blant annet:
- To personalrestauranter
- Kaffebar
- Felles møterom
- Treningsrom
- Garderober med håndkleservice
- Sykkelparkering med sykkelvask
- God parkeringsdekning for bil både utendørs og innendørs
Uteområde
Utleier har i samarbeid med landskapsarkitekt startet arbeidet med konvertering av uteområdet. Ambisjonen for prosjektet er å skape et attraktivt bymiljø med høy kvalitet basert på grønne og bærekraftige valg. Et godt sted for ansatte, besøkende og hele nabolaget.
Hoffsveien 1A
Hoffsveien 1A ligger meget godt synlig rett over veien for Skøyen Stasjon og har dermed en strålende eksponeringsmulighet.
Eiendommen utgjør totalt ca. 10.000 kvm over 5 etasjer. Lokalene har store vinduer på begge sider, som gir svært gode lysforhold og muligheter for en effektiv og fleksibel innredning.
Vi har følgende arealer ledig:
Plan 5: BTA 348 kvm
Beliggenhet og kommunikasjon
Skøyen er et pulserende nabolag med variert miks av kontorer, boliger, butikker og et godt utvalg av spisesteder. Kaffebarer, shopping og treningssentre ligger kun få minutter unna. Den fine balansen mellom boligområder og forretninger skaper en livlig atmosfære, både i og etter arbeidstid.
Harbitz Torg og Karenslyst Allé er velkjente destinasjoner i området, beriket med et bredt spekter av butikker, spisesteder og praktiske fasiliteter. Skøyen er hjertet av aktivitet i Oslo Vest, hvor alt du trenger er samlet på ett sted.
Med trikk og buss rett utenfor døren, samt en fremtidig T-bane, er Axess enkel å komme til fra hele byen.
Det er enkel adkomst fra Ring 2, Ring 3 og E18 og god P-dekning for ansatte og gjester samt flotte fasiliteter for sykkelparkering.
Utleier
Eiendommen eies og forvaltes av Storebrand Eiendom.
Storebrand forvalter en bred portefølje på omtrent 250 eiendommer med en samlet verdi på rundt 80 milliarder norske kroner, fordelt på et areal på 1 750 000 kvadratmeter i Norge, Sverige og Danmark. Porteføljen består av eiendommer innenfor kontor, logistikk, detaljhandel, bolig, hotell og eldreomsorg.
Dette gjør Storebrand til en av Nordens største og mest erfarne eiendomsforvaltere.
Mer informasjon / visning
Ta kontakt med megler for mer informasjon eller forespørsel om visning.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.UNION Norsk Næringsmegling AS
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
















