Bildegalleri

Kontor og eventuelt også behandlingsrom, 8 kvadratmeter, med vinduer ut mot bakgård, hvor det også er mulig å parkere en bil.

Kontorer til leie i Drammen EasyLife Senter

Innskudd
18 000 kr
Leie pr. m²/måned
6 000 kr
Inkludert i husleie
Tilgang til apparater og bruk av gruppetreningsrom, etter nærmere avtale. Parkering for en bil.

Nøkkelinfo

Areal
7 - 8 m²
Primærrom
8 m²
Bruksareal
7 m²
Etasje
2.
P-plasser
1
Overtakelse
01.02.2026. Det er veldig viktig at eventuelle leietagere passer inn i vårt senter.

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Garasje/Parkering
Kombinasjonslokaler
Kontor

Fasiliteter

Alarm
Bredbåndstilknytning

Om eiendommen

2 kontorer til leie i Drammen EasyLife Senter, henholdsvis 7 og 8 kvadratmeter. Sentral beliggenhet på Strømsø, i Griffenfeltsgate 7, ved Drammens mest trafikkerte vei, og bare 500 meter fra rutebilstasjonen og 800 meter fra jernbanestasjonen. En parkeringsplass per kontor i bakgården, 5 meter fra inngangsdøren. Passer derfor godt for folk som bor i området og ellers sentralt i byen. Og veldig lett adkomst med både buss og tog., Den største kontoret leies ut for kr 7000 og det minst for kr 6000 per måned. Strøm kommer i tillegg. Kr 1000 per måned månedene november, desember, januar, februar og mars, og kr 500 per måned i sommer halvåret. Depositum kr 18 000 som blir satt på en depositums konto og betales tilbake når leietager flytter ut.

Kontorene passer også bra for de som tilbyr tjenester innen helse og trening. Som fysioterapeuter, kiropraktorer, naprapater, akupunktører, massører, personlige trenere og andre som tilbyr fysisk behandling og trening, som passer inn på vårt treningssenter. Men kan også passe bra for psykologer, psykiatere og samtale terapeuter.
Leietakere kan også benytte apparatsal, fritrenings avdeling og gruppetreningssal (når sistnevnte ikke er opptatt). I tillegg er det mulig å benytte et møterom for grupper på 27 kvadratmeter, som stort sett alltid er tilgjengelig på dagtid og de fleste kvelder.
Garderober og toaletter, og sittegruppe for å vente, med vann og kaffemaskin. NB: Ikke vann inne i kontorene. Rolig og usjenert. Ingen støy fra omgivelsene da lokalene ligger i annekset til Drammen EasyLife Senter, med vindu mot bakgården. Dette er også gunstig om sommeren, da det er skyggefullt her.
Også mulig å markedsføre sine tjenester blant Drammen EasyLife Senter sine medlemmer, som i stor grad er voksne og eldre mennesker, og medlemmer som går eller har gått vårt vektreduksjons program. Og mulig å markedsføre seg via hjemmesiden til Drammen EasyLife Senter. Den som leier hos oss har også mulighet til å trene på vårt senter.
Kontorene har i dag skrivebord og stoler. Det største kontoret, som passer seg best for behandlingsrom, har også en massasje benk. Men her kan en aktuell leietager selv ta med seg det han ønsker, og for eksempel bytte ut massasjebenken med en sofal,

Beliggenhet

Ved Drammens mest trafikkerte vei, Bjørnstjerne Bjørnssons gate-Kreftings gate. Også ved innkjøringen til den gamle Godsterminalen hvor det skal bygges opp til 700 leiligheter de nærmeste årene (byggestart i slutten av 2026-begynnelsen av 2027). 5 minutter å gå til Drammen Jernbanestasjon eller Høyskolen Buskerud. 3 minutter fra Drammen Rutebilstasjon.

Adkomst

Lett ankomst fra hovedveien på Strømsø siden av Drammen, i lyskrysset på andre siden av gaten for Circle bensinstasjon og innkjøringen til Drammen Rutebilstasjon og Strømsø Torg.

Standard

Kontorene ligger i en murbygning fra 1920 tallet, med historie helt tilbake til da det først var skifabrikk her og senere huset til Ski og Ballklubben Skiold i veldig mange år. Kontorene er innredet i annekset i 2011 og de har fungert bra i mange år, som kontor/behandlingsrom for fysioterapeut og som kontor plass for instruktør. Det er varme ovner her som fungerer bra og store vinduer til å åpne mot bakgård.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode447492203
Sist endret24. jan. 2026 08:16

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.