Bildegalleri

Gunstige betingelser på Skøyen - leieforholdet inkluderer 2 innendørs p-plasser
Nøkkelinfo
- Areal
- 225 m²
- Etasje
- 1.
Type lokale
Fasiliteter
Om eiendommen
Nyoppusset og fleksibelt næringslokale på ca. 200 kvm til leie i Sigurd Syrs gate, sentralt på Skøyen/Thune. Lokalet ligger i et veletablert område med enkel adkomst og gode kommunikasjonsmuligheter.
Byggene er oppført i teglstein, over to etasjer i 1989 og 1991, og fremstår som solide og representative.
Det ledige lokalet holder moderne standard etter nylig oppussing og egner seg godt for kontor, showroom, klinikk eller annen type virksomhet.
Gunstige betingelser
- Konkurransedyktige betingelser
- Innflyttingsklart lokale
- Fleksibelt leieforhold
Parkering
2 innendørs parkeringsplasser inkludert i leieforholdet.
Beliggenhet
Eiendommen har en meget god beliggenhet, kun 4 minutter fra Thune trikk- og busstopp, med hyppige avganger mot sentrum og vestover. I tillegg er det kort vei til bussforbindelse og tog på Skøyen stasjon samt enkel adkomst til E18.
Servicetilbud i nærområdet
Skøyen byr på et bredt servicetilbud med blant annet:
- Kafeer og restauranter
- Dagligvarebutikker
- Treningssentre
- Apotek og øvrige servicetjenester
Alt innen kort gangavstand, noe som gir en praktisk og attraktiv arbeidshverdag for ansatte og besøkende.
Standard
Arealene er fleksible og kan deles inn i kontorer og møterom etter leietakers behov.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Nyttige lenker
Berg Simonsen Næringsmegling AS
Berg Simonsen Næringsmegling AS
Nærområdet
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 446365964 |
|---|---|
| Sist endret | 16. jan. 2026 10:12 |
| Referanse | Sigurd Syrs gate |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
















