Bildegalleri

Lokalene ligger i hjørnet i byggets øverste etasje og har godt utsyn og lysforhold

Kjellerholen - Kontorlokaler 620 kvm - Mulighet for gunstig leie

Nøkkelinfo

Areal
620 m²
Internt bruksareal
620 m² (BRA-i)
Etasje
2.
Kontorplasser
20
Byggeår
2007
Energimerking
C
Overtakelse
Etter avtale

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Kontor

Fasiliteter

Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Heis

Velkommen til Jogstadveien 25-39

Fine kontorlokaler beliggende i byggets øverste etasje. Store vindusflater sikrer godt med lysinngang. Det er også en flott utsikt utover elven. Lokalene har en planløsning og utførelse som gjør det godt egnet for flere bedrifter. Kontorlokalene fremstår med normal god standard fra 2007 og kan leies ut slik de fremstår i dag, eller oppgraderes og tilpasses ny leietakers ønske og behov.


Kort oppsummert:

- Attraktiv beliggenhet i etablert område
- Beliggende i byggets øverste etasje
- Lyse og fine lokaler og en fleksibel planløsning
- Mulighet for en gunstig leie slik de fremstår i dag


Lokalet på 620 kvm inneholder følgende:

14 kontorceller fordelt som følger:
- Kontor 30 kvm, 1 stk
- Kontor 25 kvm, 1 stk
- Kontor 23 kvm, 2 stk
- Kontor 15 kvm, 6 stk
- Kontor 11 kvm, 2 stk
- Kontor 9 kvm, 1 stk
- Kontor 4 kvm, 1 stk

I tillegg består lokalene av:
- Møterom 46 kvm
- Møterom 24 kvm
- Møterom 15 kvm, 2 stk
- Møterom 7 kvm, 2 stk
- Stort kjøkken 38 kvm
- Stillerom
- IT-rom
- Garderobe
- Bøttekott
- Lagerrom, 1-2 stk
- Toaletter, 4 stk
- Dusjrom, 2 stk


Fasiliteter:

- Store lokaler med de fleste fasiliteter in-house
- Offentlig transport
- Gode muligheter for parkering rett utenfor/garasje
- Heis i bygget


Beliggenhet:

Beliggende på Kjellerholen like ved Olavsgaard bussterminal på Hvam (gangavstand), med nærmeste busstopp Kjeller bru rett ved eiendommmen. Lokalene befinner seg i 1 av 3 eiendommer som utgjør et landemerke på Kjellerholen. Eiendommen ligger godt synlig til for inn- og utfart til og fra Lillestrøm/Kjeller vis a vis rundkjøringen der rv 22 og Trondheimsveien møtes.

God tilgang på offentlig kommunikasjon, samt mulig for leie av innomhus parkering på eiendommen. Praktisk beliggende for effektiv ankomst fra hele Romerike i innfarten til hovedstaden med privatbil og kollektiv transport (buss). Nærmeste busstopp med ekspresskommunikasjon og hyppige avganger rett ved eiendommen, holdeplass Kjeller bru.


Njord eiendomsforvaltning:

Eiendommen forvaltes av Njord eiendomsforvaltning som er den del av Njord-gruppen. Dette inkluderer virksomheter innen eiendom, regnskap, kapitalforvaltning, prosjektfinansiering, corporate finance, alternative investeringer og shipping. Njord leverer tjenester i hele Norge og har hovedkontor i Oslo samt avdelingskontorer i Stavanger, Farsund, Kristiansand, Tønsberg og Moss.

Matrikkelinformasjon

Kommunenr: 3031
Gårdsnr: 32
Bruksnr: 12
Bruksnr: 14

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode444750099
Sist endret06. jan. 2026 08:07
ReferanseMultianlegg 3 AS, org. nr. 922 768 463

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.