Bildegalleri

Kombinasjonseiendom på Harestua.

Nøkkelinfo

Areal
200 - 1 580 m²
Tomteareal
4 717 m²
Etasje
1.
P-plasser
20
Byggeår
1979
Renovert år
2013

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Lager/Logistikk
Kombinasjonslokaler

Fasiliteter

Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Kjøreport

Om eiendommen

Eiendommen har enkel adkomst fra RV4 ved innkjøringen til Harestua sentrum. Er tilpasset produksjon, lager, og kontorer (i tillegg er det spiserom, møterom og garderobe.)

Tomten er asfatert og har rikelig med p-plasser. Eiendommen består av 3 bygningskropper med flere tilkomstmuligheter og kan således fungere fint for en eller flere brukere. Hovedbygget ble reist i 1979 og tilbyggene i henholdsvis 2000 og 2013.


Regulering

Produksjon, lager og kontor.

Se Kommuneplanens arealdel 2013-2024 og
reguleringsplan for Kvernhusmoen 0533-2001-0002.

Adkomst

Det er enkel adkomst fra RV4. Harestua er også holdeplass på Gjøvikbanen så eiendommen kan nåes av togpendlere.

Avstander til:

- Oslo (40 min)
- Gardermoen (35 min)
- Gjøvik (60 min)
- Hønefoss (40 min

Standard

Elektrisk fyrt varmluftsanlegg, spiserom og kontorer har elektriske panelovner. Ventilasjon hovedsakelig via mekanisk avtrekk.

Matrikkelinformasjon

Kommunenr: 2743
Gårdsnr: 173
Bruksnr: 385

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode430643430
Sist endret06. okt. 2025 13:49

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.