Bildegalleri

objpict_1756641628231_0.jpg

Inaktiv

Attraktiv tomt hvor vi kan bygge ditt nye lager/​industri/​kontor for leie. Vi bygger etter dine ønsker.

Nøkkelinfo

Areal
4 000 - 9 000 m²
Tomteareal
8 245 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Kombinasjonslokaler

Arealspesifikasjon

4000 kvm Bygg 1
5000 kvm Bygg 2

| Kort om eiendommen

I Gneisveien 6 kan vi utvikle et nytt og funksjonelt næringsbygg til leie perfekt for lager/industri og kombinasjonsvirksomhet. Totalt kan vi bygge nærmere 6000 kvm i grunnflate. Bygget kan ha flere etasjer.
En del av et attraktivt næringsområde i utvikling, med aktører som Norgesdekk, Ramirent, Mitsubishi Electric og Green Mountain allerede etablert i nærområdet. Området er i ferd med å utvikle seg til et viktig logistikk- og servicetungt knutepunkt.

Dette er en unik mulighet for deg som ønsker moderne, effektive lokaler i et område med stort potensial og strategisk beliggenhet.

| Beliggenhet

Strategisk plassering med enkel adkomst til Oslo, Drammen og svenskegrensen.
Kun 20 minutter fra Oslo sentrum

Over 2,2 millioner mennesker nås innen 90 minutter

Matrikkelinformasjon

Kommunenr: 3220
Gårdsnr: 91
Bruksnr: 803

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode424210408
Sist endret31. mars 2026 14:47
ReferanseMTRA3.2576

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.