Bildegalleri

Fleksible lokaler til leie - Lager, butikk og kontor på Rønvikleira - God parkeringsdekning og 2 kjøreporter.
Nøkkelinfo
- Areal
- 350 m²
- Bruttoareal
- 350 m²
- Tomt
- Eiet
- Byggeår
- 1986
Type lokale
Fasiliteter
Adresse
Dreyfushammarn 11, 1 og 2 etg.
8012 Bodø
Matrikkel
Gnr. 138 bnr. 4094 i Bodø kommune
Fasiliteter
Vi har nå attraktive lokaler for leie som passer både lager, butikk og kontorvirksomhet. Eiendommen ligger sentralt på Rønvikleira, ca 2- 3 km fra Bodø sentrum. Hovedblokk på 4 etasjeplan, samt tilbygget østvendt bygning på ett plan med tilhørende mesaninetasje. Ledig areal på ca. 350 kvm i 1 og 2. etg. God parkeringsdekning og lett adkomst. Bygget er renovert utvendig, og det er mulighet for El-bil lading med god kapasitet.
Beliggenhet
Eiendommen ligger sentralt på Rønvikleira, ca 2 km fra Bodø sentrum.
Nærområdet
Området består i hovedsak av småindustri, butikker og kontorer. Et dynamisk område hvor det skjer mye, og det er under stadig utvikling med blandet næringsvirksomhet, økende attraktivitet for området generelt. Jernbane, kaianlegg og øvrig transportrelatert virksomhet i nær tilknytning. Rønvikleira er Bodø`s område for industri- og engros- og proffhandel. Båtforhandleren Buholmen Båt, (Targa og Viknes båter) og Centrum Bil, Mekonomen verksted, Tools, Albert E. Olsen, Malorama, Byggern, Vianor Dekk, Oras Nordland og Tess, samt en del mindre firmaer er nærmeste naboer.
Eiendommens historie
Øvrige leietakere i bygget er bla ISS Facility Services, Mal proff, Bravida og Byggproffen Bodø.
Arealer og fordeling per etasje
Bruttoareal: Ca, 350 kvm
Plan 1 etg: Lager, wc-rom og verksted/butikk.
Plan 2 etg: Kontor og wc-rom. Oppusset med ny himling, nye lys og gulv.
Tilsammen Ca. 350 kvm.
Innhold
God parkeringsdekning
Tilgjengelig kjøreadkomst for varelevering
2 kjøreporter
Mulighet for skilt reklame på fasade
Lager med god takhøyde og direkte adkomst
Kontorplasser i åpne eller separate rom
Oppvarming
Elektrisk oppvarming. Fordeles med brøk i forhold til leid areal
Parkering / Garasje
God parkeringsdekning rundt hele eiendommen. Adkomst til eiendommen fra kommunal asfaltert vei, adkomst vest fra Dreyfushammarn og øst fra Jernbaneveien. God parkeringsdekning.
Ledig
Etter avtale.
Leieperiode
Etter avtale.
Partenes oppsigelsesadgang
Etter avtale.
Diverse
Kontakt megler for visning.
Lov om hvitvasking
I henhold til lov om hvitvasking og terrorfinansiering har megler plikt til å gjennomføre kontrolltiltak ovenfor kunder. Dette innebærer å bekrefte kunders identitet på bakgrunn av fremvist gyldig legitimasjon. Videre innebærer det å få bekreftet identiteten til eventuelle reelle rettighetshavere, og å innhente opplysninger om kundeforholdets formål.
Kjøpers innbetaling skal foretas fra norsk bank/finansinstitusjon.
Selgers oppgjør vil skje til konto i norsk bank/finansinstitusjon.
Dersom megler får mistanke om brudd på hvitvaskingsreglementet i forbindelse med en eiendomshandel, og han ikke klarer å få avkreftet denne mistanke, har han plikt til å rapportere dette til Økokrim. Melding sendes Økokrim uten at partene varsles. Megler kan i enkelte tilfeller også ha plikt til å stanse gjennomføring av handelen.
Matrikkelinformasjon
Nyttige lenker
NordMegler AS
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.


