Bildegalleri

Moderne og godt eksponert lokale til leie på Osterøy Senter
Nøkkelinfo
- Areal
- 1 - 390 m²
- Etasje
- 2.
- Renovert år
- 2022
Type lokale
Fasiliteter
Om eiendommen
Velkommen til Osterøy Senter
Dette er et moderne og oppusset senter med flere attraktive leietakere som trekker mange kunder. Lokalet som blir tilgjengelig er på 390 kvm BTA og har god beliggenhet i byggets andre etasje. Det har moderne innredning og god eksponering mot gateplan. Det er mulig å bygge om og tilpasse lokalet etter leietaker sine spesifikasjoner.
Oversikt over senterets leietakere.
Første etasje:
- Rema 1000
- Litland Blomster
Andre etasje:
- Nille
- Mann og mini (Klesbutikk for barn og herre)
- Hos Mormor (Klesbutikk for dame)
- Peppino Hårstudio
Tredje etasje:
- Connection
- Tysse Boligutleie AS
- Osterøy Tannlegesenter
Det er de tidligere lokalene til Mekk som er tilgjengelig for leie- godt egnet til butikkvirksomhet, konsulenter/kundemottak, helseforetak, ideelle organisasjoner o.lign. outlet/fabrikkutsalg og utstillinger.
Senteret går over 3 etasjer og har i dag 9 leietakere. Byggets 1. etasje består av blomsterbutikk og Rema 1000. Rema 1000 har nettopp pusset opp hele butikken med nytt gulv, kjøleaggregat og innredning. Butikken er på ca 1000 kvm og med god omsetning trekker de mange kunder til senteret. Hele byggets 2. etasje er pusset opp og modernisert. Her er det 4 leietakere i dag.
Store deler av 3. etasje er tilpasset nye leietakere og ferdig oppusset i 2023. Det er 3 leietakere i den etasjen. Trappegang og øvrige fellesareal er også modernisert og oppgradert for å heve senterets totale inntrykk. Det er ny og moderne heis. Senteret har et samlet areal på ca 3400kvm.
Beliggenhet
Matrikkelinformasjon
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.T. BRYNJULFSEN NÆRING AS
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.








