Bildegalleri

Sørmegleren presenterer flotte lokaler for utleie i Trommedalsvegen 245

RØRMYR/​SKIEN - TIL LEIE - GODT PROFILERTE OG FLOTTE KONTORLOKALER OG HØYLAGER

Inkludert i husleie
Be om tilbud på leie etter ønsket areal.

Nøkkelinfo

Tomteareal
7 021 m² (eiet)
Byggeår
2011
Overtakelse
Overtagelses etter avtale med eier

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Kombinasjonslokaler
Kontor
Lager/Logistikk

Fasiliteter

Garasje/P-plass
Aircondition
Bredbåndstilknytning
Heis
Kantine
Kjøreport

Beliggenhet

Næringsbygget har en sentral beliggenhet på Rødmyr, henholsvis 5 og 6 km unna Skien og Porsgrunn sentrum samt 11 km unna E-18. Området har blandet næringsformål som gir gode muligheter for positive synergier. Bygget er meget god eksponering ut mot gjennomfartsvei.

Innhold

Innhold
Eksempler på ledige lokaler:
Kontorlokaler 1 etg: Inntil ca 120 kvm - 5 romslige kontorer + arkiv
Kontorlokaler 2 etg: inntil ca 150 kvm - 5 romslige kontoret + arkiv

Kontorene er satt opp med modulære vegger som kan tilpasses etter ditt bruk.

Lager 320 kvm : Høylager med kjøpeport og 4 laste ramper

Fellesarealer: Kantine, vestibyle med heis, toaletter, garderobe og balkonger.

Tomt

Utom bebyggelsen er tomten opparbeide med asfaltert gårdsplass

Bebyggelse

Kontorbygg i 2 etg + høylager

Standard

Kontorer:

Kontorbygget holder en høy standard.
På gulv er det fliser, malte plater på vegger og systemhimling i tak. Kontorene har rikelig med med glassflater som gir godt naturlig lys. Stålrekkverk med glass på felles balkonger og i hall i 2 etg.
Heis fra 1 etg til 2 etg.
Oppvarming: Vannbårenvarme med gulvvarme i 1 etg og radiatorer i 2 etg.
Ventilasjon med varmegjennvinning og kjøling.
Fibernett

Lager:

Isolert og oppvarming via fjernvarme med en konvektorvifte (varmeveksler, termostatstyrt.

Oppvarming

Vannbåren varme og eletrisk

Adkomst

Se vedlagt kart

Parkering

Parkering etter avtale

Overtakelse

Overtagelses etter avtale med eier

Hvitvaskingsregelverk

I henhold til lov om hvitvasking og terrorfinansiering har megler plikt til å gjennomføre kontrolltiltak ovenfor kunder. Dette innebærer å bekrefte kunders identitet, innhente opplysninger om reelle rettighetshavere og kundeforholdets formål og tilsiktede art. Videre skal megler kontrollere midlenes opprinnelse, samt gjennomføre kundekontroll av personer med disposisjonsrett til konto som benyttes ved transaksjoner til klientkonto.

Kundekontroll skal gjennomføres løpende gjennom hele oppdragsperioden, dersom megler på noe tidspunkt ikke får gjennomført tilstrekkelig kundekontroll har megler rett til å avvikle kundeforholdet.

Megler er underlagt rapporteringsplikt til Økokrim ved mistanke om brudd på hvitvaskingsloven. Melding sendes Økokrim uten at partene varsles og megler kan i enkelte tilfeller ha plikt til å stanse gjennomføring av handelen. Partene i handelen kan komme i ansvar for tap den andre part påføres som følge av brudd på hvitvaskingsregelverket.

Om enheten

Sørmegleren ved Atle Rex Lundgren har gleden av å presentere leie attraktive kontorlokaler og høylager i flott bygg på Rødmyr. Bygget har høy standard.

Bygget er eid av Telemark bilruter eiendom AS og leies delvis ut til Telemark bilruter. Resterende arealer ønskes utleid.

Areal som ønskes utleid er:
Kontorlokaler inntil ca 150 kvm enten i 1 etg eller i 2 etg.
Høylager inntil 300 kvm.

Innhold
Eksempler på ledige lokaler:
Kontorlokaler 1 etg: Inntil ca 120 kvm - 5 romslige kontorer + arkiv
Kontorlokaler 2 etg: inntil ca 150 kvm - 5 romslige kontoret + arkiv

Kontorene er satt opp med modulære vegger som kan tilpasses etter ditt bruk.

Lager 320 kvm : Høylager med kjøpeport og 4 laste ramper

Fellesarealer: Kantine, vestibyle med heis, toaletter, garderobe og balkonger.

Matrikkelinformasjon

Kommunenr: 4003
Gårdsnr: 221
Bruksnr: 2270

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.Visningspåmelding

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode394625238
Sist endret05. nov. 2025 10:00
Referanse65250084

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.