Bildegalleri

Leif Tronstads plass 7 - rett ved Engervannet.
Supersentrale kontorlokaler i Sandvika - 874 kvm - tilpasses dine behov!
Nøkkelinfo
- Areal
- 874 m²
- Etasje
- 2.
- Overtakelse
- Nå
Type lokale
Fasiliteter
Om eiendommen
PÅ TOGSTASJONEN I SANDVIKA - her finner du Leif Tronstads plass 7! Nå kan vi tilby lokaler på 874 kvm BTA. Lokalene ligger i 2. etasje men på bakkeplan mot bussterminalen. Godt med lys fra vinduer , noe som gir gode arbeidsplasser og fine løsninger.
Sandvika er nå i en rivende utvikling, der sentrum av Sandvika vil fornyes i løpet av de kommende 2-10 årene. Dette vil gjøre området meget attraktivt for selskaper å etablere seg, da hele Sandvika by vil fornyes både med butikker, boliger, servicefunksjoner og kontorlokaler. Få steder vil kunne tilby så mye som Sandvika, med nærheten til sjøen, strandliv og annen natur. Store områder rundt sentrum vil også bli transformert til gode boligområder, noe som vil gjøre at Sandvika vil fremstå som kanskje det mest attraktive området i Bærum. Derfor forventer SSB at Bærum vil ha en befolkningsvekst på 8% fra 2021 til 2031.
OPPLEV SANDVIKA:
www.sandvikaby.no
Beliggenhet
Leif Tronstads plass 7 ligger så nærme Sandvika togstasjon man kan komme. Jernbanestasjonen er en av de største i distriktet. Her stopper både Flytoget og utvalgte Inter-city-tog på Askerbanen og lokaltog på Drammenbanen.
Ved jernbanestasjonen ligger også Sandvika bussterminal (en av de største i Oslo og Akershus-området) og taxiholdeplass.
Adkomst
Eiendommen ligger tett på Sandvika sentrum, og det er kun 2-3 minutters kjøring fra E18.
Stort p-anlegg rett inntil bygget, samt times-parkering ved siden av.
Standard
Lokalet er i dag inndelt i cellekontor i enkel god stand. Det har tidligere vært brukt som legekontor, med vasker på de fleste rom (disse kan lett fjernes).
Lokalet kan f eks:
- leies as is
- oppgraderes med dagens romminndeling
- oppgraderes og bygges om med f eks åpen løsning
Innhold
Lokalet er i byggets 2. etasje (men på bakkeplan ved inngangen).
Inndelingen er i dag delt opp i ulike kontor og møterom. Dagens utforming er særlig passende for helserelaterte selskaper (da mange av rommene har vask), men kan lett tilpasses andre utforminger - som f eks åpent landskap.
Det er egen inngang, samt egne + felles wc og dusj.
VELKOMMEN TIL VISNING!
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Nyttige lenker
Cushman & Wakefield Realkapital
Nærområdet
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 374187823 |
|---|---|
| Sist endret | 01. mai 2026 09:31 |
| Referanse | 3-0065/23 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
















