Bildegalleri

Velkommen til ledige kontorer på Lienga 6!

Inaktiv

Lyse kontorer på 10-40 kvm i Oslo-området - Lienga 6, Trollåsen – slipp husleie de første 2 månedene*

Nøkkelinfo

Areal
10 - 40 m²
Bruksareal
10 m²

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Garasje/Parkering
Kombinasjonslokaler
Kontor

Fasiliteter

Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Heis
Kjøreport

Om eiendommen

Velkommen til visning av fleksible og lyse kontorer i Lienga 6, Trollåsen (Oslo). Perfekt for både små og etablerte bedrifter – med gunstige betingelser, moderne fasiliteter og høy fleksibilitet.

Pris og betingelser

Kampanje: 2 måneder leiefritt (nye kunder, 1 års binding).

Eksempler på lokaler:

10 kvm: Husleie 2.000,- + felleskostnader 533,-

14 kvm: Husleie 2.500,- + felleskostnader 746,-

20 kvm: Husleie 3.590,- + felleskostnader 1.065,-

40 kvm: Husleie 6.700,- + felleskostnader 2.130,-

Større løsninger opptil 200 kvm kan tilpasses.
Parkering: 800,- pr. plass.

Fordeler hos oss

Møterom og tekjøkken uten ekstra kostnader

Fiberoptisk internett inkludert

Treningsrom, digital kantine og vaktmestertjenester

Gode parkeringsmuligheter og nærhet til kollektivknutepunkt

Syntetisk depositum: slipp å binde opp kapital – vi garanterer for depositumet (kredittsjekk utføres).

**SYNTETISK DEPOSITUM - IKKE BIND OPP KAPITAL

Du signerer en avtale der det garanteres for depositumsbeløpet. Det er også mulig å bytte over til kontantdepositum etterhvert hvis man ønsker det.*Ved valg av syntetisk depositum vil det bli gjennomført en kredittsjekk.
Med dette slipper du å bruke unødvendig kapital som du heller kan bruke til å utvikle bedriften din i fremtiden!
Vi har tre måneders gjensidig oppsigelsestid, uten bindingstid slik at du kan si opp unødvendige arealer hvis det ikke lenger er behov for disse. Internett, oppvarming og strøm er inkludert i felleskostnadene.

Ta kontakt for en hyggelig prat!

Adkomst

Lienga 6 ligger i bydelen Trollåsen i Oslo. Bygget har en gunstig beliggenhet med god tilgjengelighet fra flere transportruter.

Dersom du kommer med bil, er hovedadkomsten til Lienga 6 via E6. Ta avkjørsel mot Trollåsen og følg veiskiltene som leder deg til området. Bygget har gode parkeringsmuligheter med tilstrekkelig antall parkeringsplasser for leietakere og besøkende.

For de som foretrekker kollektivtransport, er det også gode alternativer. Busstoppet Trollåsen ligger i umiddelbar nærhet til bygget. Herfra kan man enkelt ta bussruter som betjener området. Videre er det etablert gode gang- og sykkelveier rundt Lienga 6, noe som gjør det enkelt å komme seg til og fra bygget på en miljøvennlig måte.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode344908019
Sist endret17. okt. 2025 12:30

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.