Bildegalleri

Splitter ny og elegant personalrestaurant og kaffebar i 1. etasje

AXESS Skøyen - Unik mulighet i den historiske verkstedbygningen - Hoffsveien 1E

Nøkkelinfo

Areal
948 m²
Renovert år
2025
Overtakelse
2026

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Kontor

Fasiliteter

Aircondition
Alarm
Bredbåndstilknytning
Felles resepsjon
Garasje/P-plass
Heis
Kantine

Om eiendommen

ET STED MAN ØNSKER Å OPPHOLDE SEG

Axess er et kontorcluster som består av totalt 5 bygninger, Hoffsveien 1 A-E, og utgjør til sammen ca. 44.000 m².  Eiendommen ligger rett over veien for Skøyen togstasjon. Med trikk og buss rett utenfor døren, samt en fremtidig T-bane, er Axess enkel å komme til fra hele byen.


Det tilbys et stort utvalg av attraktive fellesfasiliteter som bidrar til et praktisk og trivelig arbeidsmiljø. Dette inkluderer blant annet:

  • To personalrestauranter
  • Kaffebar
  • Felles møterom
  • Treningsrom
  • Garderober med håndkleservice
  • Sykkelparkering med sykkelvask
  • God parkeringsdekning for bil både utendørs og innendørs


Hoffsveien 1E - Verkstedsbygningen

Vi kan nå tilby kontorlokaler i verkstedbygningen Hoffsveien 1E. Med sin flotte fasade, store buede vinduer, gode takhøyde og tydelige identitet er dette det mest særegne bygget i kontorclusteret.

Bygget er nå totalrehabilitert og huser i 1. etasje en meget flott personalrestaurant med stor uteservering, samt en hyggelig kaffebar og et inviterende resepsjonsområde.   

Tilgjengelige arealer:


3. etasje:    BTA   810 m²
4. etasje     BTA   138 m² 
Totalt          BTA  948 m²


Uteområde
Utleier har i samarbeid med landskapsarkitekt startet arbeidet med konvertering av uteområdet. Ambisjonen for prosjektet er å skape et attraktivt bymiljø med høy kvalitet basert på grønne og bærekraftige valg. Et godt sted for ansatte, besøkende og hele nabolaget.

Beliggenhet og kommunikasjon

Skøyen er et pulserende nabolag med variert miks av kontorer, boliger, butikker og et godt utvalg av spisesteder. Kaffebarer, shopping og treningssentre ligger kun få minutter unna. Den fine balansen mellom boligområder og forretninger skaper en livlig atmosfære, både i og etter arbeidstid.
Harbitz Torg og Karenslyst Allé er velkjente destinasjoner i området, beriket med et bredt spekter av butikker, spisesteder og praktiske fasiliteter. Skøyen er hjertet av aktivitet i Oslo Vest, hvor alt du trenger er samlet på ett sted.

Hoffsveien 1 -Axess ligger rett over veien for Skøyen togstasjon.

Med trikk og buss rett utenfor døren, samt en fremtidig T-bane, er Axess enkel å komme til fra hele byen.

Det er enkel adkomst fra Ring 2, Ring 3 og E18 og god P-dekning for ansatte og gjester samt flotte fasiliteter for sykkelparkering.


Utleier

Eiendommen eies og forvaltes av Storebrand Eiendom.

Storebrand forvalter en bred portefølje på omtrent 250 eiendommer med en samlet verdi på rundt 80 milliarder norske kroner, fordelt på et areal på 1 750 000 kvadratmeter i Norge, Sverige og Danmark. Porteføljen består av eiendommer innenfor kontor, logistikk, detaljhandel, bolig, hotell og eldreomsorg. 
Dette gjør Storebrand til en av Nordens største og mest erfarne eiendomsforvaltere.

Mer informasjon / visning

Ta kontakt med megler for mer informasjon eller forespørsel om visning.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode339439768
Sist endret10. feb. 2026 08:09

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.