Bildegalleri

Lyst og fint rom med god atmosfære
Inaktiv
Velværelokale til leie på Tåsen senter
Nøkkelinfo
- Areal
- 10 m²
- Bruksareal
- 10 m²
- Etasje
- 1.
- Renovert år
- 2018
- Overtakelse
- 01.01.2024
Type lokale
Butikk/Handel
Fasiliteter
Aircondition
Alarm
Bredbåndstilknytning
Felles resepsjon
Om eiendommen
Lokalet er tidligere benyttet til hud og fotpleie, men egner seg godt til flere typer av skjønnhetspleie og velvære, og eksisterende kundemasse kan overdras vederlagsfritt. Noe innredning medfølger lokalet om ønskelig.
Husleie pr mnd er 9500,-
Husleie pr mnd er 9500,-
Beliggenhet
Tåsen er et sentralt område med gode kollektivmuligheter og parkering rett utenfor døren. Lokalet egner seg utmerket til hudpleie/fotpleie og velvære. Felles resepsjon med frisørsalongen og godt opparbeidet kundekrets.
Adkomst
Lokalet ligger inne på Ami Hår og Hud på Tåsen senter i bunnen av høyblokken. Det er buss og t-bane som stopper rett utenfor døren og gode parkeringsmuligheter. Gratis i 2 timer.
Standard
Lokalet ble pusset opp i 2018 i lyse innbydende toner. Eget ventilasjonsagregat med både varme og kjøling.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.



