Bildegalleri

Fasade. Montert ny kjøreport i 2024

Solgt

Liten eller stor entreprenør? Kombinasjonslokaler

Nøkkelinfo

Areal
195 - 580 m²
Overtakelse
01.07.2025

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Produksjon/Industri
Verksted
Kombinasjonslokaler
Kontor
Andre
Lager/Logistikk

Fasiliteter

Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Kjøreport

Om eiendommen

Del 1 Kombinasjonslokaler 385 m2 - LEDIG

Del 2 Lager 195 m2 - LEDIG - Det kan etableres toalett, kjøkken og kjøreport i front av lokalene. Se plantegning med sirkel.

Bygget er seksjonert som vist på plantegning. Bygget er oppgradert og vedlikeholdt gjennom årene. Byttet vinduer og kjøreport i 2024.

Bygget har en god plassering på Frakkagjerd med tomtegrense mot E134. Frakkagjerd er godt egnet for aktører som opererer på Haugalandet, sør mot Stavanger og nord mot Bergen. Kjente aktører som holder til på Frakkagjerd er Førre vindu, WEE gruppen, Garda sikring, Heron treningsenter ,Coop Extra og Pizzabakeren.

Profilinfo

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode306184847
Sist endret02. okt. 2025 17:27

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.