Bildegalleri

Notodden - Hydroparken Kontorlokaler med god standard
Nøkkelinfo
- Areal
- 450 - 600 m²
- Byggeår
- 1914
- Renovert år
- 2010
- Overtakelse
- 1.3.23
Type lokale
Moderne kontorlokaler i et av Notoddens fineste kontorbygg - flott utsikt og kort vei til alt.
Bygg 90 i Hydroparken er en tidligere ammoniakkfabrikk oppført i 1914 og er på 6 etasjer med loft. Bygget har en flott beliggenhet nederst ved Heddalsvannet. Tre av etasjene er totalrenovert og pusset opp til flotte og moderne kontorlokaler.
3. etasje er nå ledig etter at en leietager har flyttet ut.
Hyggelige Stasjonen Kafe som ligger i Hydroparken ved bussterminalen, tilbyr lunch og middagsretter.
Kontakt meg gjerne for mer informasjon og befaring.
Beliggenhet
Hydroparken i Notodden har en fantastisk fin beliggenhet mellom Notodden sentrum og Heddalsvannet. Umiddelbar nærhet til kollektivterminalen og Notoddens kulturhus, Bok & Blueshuset.
Kontorene har gode parkeringsmuligheter rett utenfor. Det er også mulighet for el-billading.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Nyttige lenker
Hydroparken AS
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.











