Bildegalleri

Restaurantlokale med svært god eksponering og attraktiv beliggenhet.
Attraktivt og sentralt restaurantlokale med gode muligheter! Ledig for overtagelse omgående.
Nøkkelinfo
- Areal
- 130 m²
- Bruksareal
- 130 m²
- Etasje
- 1.
- P-plasser
- 1
- Byggeår
- 1936
- Renovert år
- 2014
- Overtakelse
- 01.12.2022
Type lokale
Fasiliteter
Om eiendommen
- 50 plasser inne i lokalene. Ca. 40 uteplasser. Oppgraderte tekniske fasiliteter som kan overtas med alt av inventar og utstyr mot et engangsbeløp ved overtagelse.
Kontraktsposisjon med mulighet for å leie i 5+5 år.
Det er opp til ny leietager om man ønsker å videreføre dagens restaurantdrift under eget navn. Det er også gode muligheter for annen type drift, da lokalet har god eksponering mot Grefsenveien, med god internbeliggenhet i Nordpolen-bygget.
Overtagelse
Lokalet kan overtas i den stand det vises, med inventar som fremkommer på inventarliste etter forespørsel.
Lokalet er ledig for omgående overlevering etter leietagers ønske.
Beliggenhet
Svært synlig og god beliggenhet i kjent samlingspunkt for området Sandaker, Nydalen, Storo og Torshov. Beliggende i 1 etg i NORDPOLEN bygget som er et kjent landemerke for nærområdet mellom Treschkows gate og Grefsenveien. Brede fortau med mulighet for uteservering. Hyggelig grøntareale/park rett utenfor lokalet. God eksponering med hjørnebeliggenhet. Store . God miks i nabolaget av butikker og boliger. God utvikling i området.
Adkomst
Enkel adkomst med bil, med kommunal gateparkering i nærområdet. Parkeringsplasser direkte utenfor.
Standard
Matrikkelinformasjon
Visning

Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.





















