Bildegalleri

Moderne bungalow med 3 soverom, privat basseng og stor takterrasse

PrisantydningEUR 425 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
3
Bruttoareal
92 m²
Byggeår
2026

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Golfbane
Innlagt strøm
Innlagt vann
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Turterreng
Utsikt

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Beliggenhet

San Miguel de Salinas er en hyggelig spansk by med et godt utvalg av restauranter, butikker og servicetilbud. Området er spesielt populært blant golfentusiaster, med flere av Costa Blancas beste golfbaner i umiddelbar nærhet, blant annet Las Colinas Golf & Country Club og Real Club de Golf Campoamor.

Fra boligen har du kort kjøreavstand til strendene langs Orihuela Costa, kjøpesenteret La Zenia Boulevard og flere flotte tur- og naturområder.

Generelt

Velkommen til et moderne boligprosjekt i den populære urbanisasjonen Ciudad de las Comunicaciones i San Miguel de Salinas. Prosjektet består av frittstående villaer og stilrene bungalower med moderne arkitektur, gjennomtenkte planløsninger og flotte uteområder.

Bungalowene leveres enten med privat hage på bakkeplan eller stor takterrasse (solarium) i øverste etasje. Denne boligen ligger på øverste plan og byr på en romslig takterrasse med god plass til både spisegruppe, solsenger og hyggelige kvelder under middelhavssolen.

Prosjektet ligger i rolige omgivelser, samtidig som du har kort vei til golfbaner, restauranter, butikker og alle daglige servicetilbud. Fra området er det flott utsikt mot saltsjøene i Torrevieja og La Mata.


Om boligen

  • Toppleilighet

  • 3 soverom

  • 2 bad

  • Bruksareal: 66 m²

  • Bebygd areal: 92 m²

  • Privat takterrasse (solarium): 130 m²

  • Privat svømmebasseng

  • Åpen stue- og kjøkkenløsning

  • Store skyvedører som gir rikelig med dagslys

  • Hovedsoverom med eget bad

  • Forhåndsinstallert kanalisert klimaanlegg

  • Energiklasse B


Det er også mulig å velge bolig på bakkeplan med privat hage, eller legge til kjeller dersom du ønsker ekstra oppbevaringsplass eller mer bruksareal.

Parkeringsplass og bod kan kjøpes som tilvalg.

Avstander

  • Strand: ca. 8 km

  • Las Colinas Golf: få minutter

  • Campoamor Golf: få minutter

  • La Zenia Boulevard: ca. 10 minutter

  • Alicante internasjonale flyplass: ca. 35 minutter

  • Murcia Corvera internasjonale flyplass: ca. 60 minutter


Vil du vite mer?
Ta kontakt med oss i Spania1 for mer informasjon.  
Vi gleder oss til å hjelpe dere videre i prosessen!


Visning
Ønsker dere å se denne og andre anbefalinger fra Spania1?
Bli med på visningstur - vi dekker 3 netter på hotell.
Alle våre meglere er norske. Ingen kjøpepress.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode474088828
Sist endret26. aug. 2026 08:56
ReferanseSP1-CB81668

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.