Bildegalleri

Sørvendt Villa i Las Brisas med skandinavisk og italiensk interiør

PrisantydningEUR 3 100 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Enebolig
Soverom
4
Grunnflate
335 m²
Boligareal
335 m²
Byggeår
2024

Visning

Ring +47 91179576
post@solkysten.no
www.solkysten.no

Om eiendommen

Beliggenhet

Sørvendt Villa i Las Brisas med skandinavisk og italiensk interiør


Denne arkitektdesignede villaeiendommen ligger i det ettertraktede og prestisjetunge nabolaget Las Brisas i Nueva Andalucía. Boligen strekker seg over 335 kvadratmeter og kjennetegnes av rene, tidsriktige linjer og varme, naturlige teksturer. Det er lagt stor vekt på eksklusive og bærekraftige materialvalg; interiøret har unike overflater i rød og kremfarget travertin som gir en tidløs varme, kombinert med økologisk sertifisert parkett.


Villaen byr på en romslig og gjennomtenkt planløsning med fire soverom som alle har egne, private baderom (en-suite). I tillegg har boligen tre ekstra baderom samt et praktisk gjestetoalett. Samtlige rom er behandlet med ikke-giftig, rikt pigmentert dekorativ maling som sikrer et sunt og behagelig inneklima. Alle soverommene er utformet for å utnytte det naturlige dagslyset til det fulle. Den luksuriøse hovedsuiten (master suite) har i tillegg direkte utgang til en privat terrasse som byr på en beroligende utsikt mot de omkringliggende fjellene.


Uteområdet er skreddersydd for å nyte det andalusiske solklimaet. Den pent opparbeidede hagen rommer et oppfriskende privat svømmebasseng og flere innbydende utendørs spise- og loungesoner.


Beliggenheten i Las Brisas er helt ideell med umiddelbar nærhet til noen av kystens fremste golfbaner, internasjonale skoler, supermarkeder og eksklusive boutique-butikker. Den berømte moloen i Puerto Banús og de flotte sandstrendene ligger under fem minutter unna, mens sjarmerende Marbella gamleby nås på en kort kjøretur. Med kun 45 minutters kjøreavstand til Málaga lufthavn har eiendommen dessuten en utmerket internasjonal tilgjengelighet.


Kort oppsummert er beliggenheten Las Brisas i Nueva Andalucía, og eiendommen er en arkitektdesignet villa på 335 kvadratmeter. Boligen har fire en-suite soverom, tre ekstra bad og et gjestetoalett, med master-suite og privat terrasse med fjellutsikt, samt økologisk parkett og travertin-detaljer. Uteområdet kan skilte med privat svømmebasseng, anlagt hage og spiseplasser i solen, mindre enn 5 minutter fra Puerto Banús og strendene.

Solkysten - Fra drøm til virkelighet

Vi har siden 2016 hjulpet hundrevis av nordmenn med å realisere drømmen om et hjem i solen. Det startet med en enkel idé: å gjøre boligeierskap i Spania så enkelt at drømmen føles uanstrengt. Tid er luksus. Vi gir deg mer av den med Solkystreisen. I dag leverer vi kjøp, salg, utleie og forvaltning. Vi kombinerer lokalt nettverk, markedsinformasjon, moderne teknologi for å gi deg alt du trenger – og litt til. Mer om solkystreisen: solkysten.no/solkystreisen

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode470886576
Sist endret26. juli 2026 08:55
ReferanseSK9640345

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.