Bildegalleri

Vakker og sjarmerende eiendom på ett plan i nydelige omgivelser!
La Nucia, Costa Blanca nordNøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 3
- Boligareal
- 206 m²
- Tomteareal
- 2 352 m² (eiet)
- Byggeår
- 1972
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Om eiendommen
Generelt
Sjarmerende og rustikk villa på ett plan med rolig beliggenhet!
Denne vakre villaen ligger i et rolig og veletablert boligområde nær sentrum, svært nær den britiske skolen og ikke langt fra den norske skolen. Man finner alle nødvendige fasiliteter i nærheten, inkludert supermarkeder, restauranter, butikker, offentlige parker og idrettsanlegg.
Boligen har alt på ett plan og tilbyr en stor og herlig stue-spisestue med peis og tilgang til en solrik terrasse; et praktisk rustikt kjøkken med en trivelig spiseplass og tilgang til bassengområdet; 3 gode soverom og 2 fine bad. Hovedsoverommet har bad ensuite og en walk-in closet.
Det er også en råkjeller med mange muligheter.
Eiendommen er varm om vinteren med sentralvarme med radiatorer og peis og behagelig om sommeren med air conditioning.
Beliggenheten i et rolig boligområde gjør det til et veldig avslappende og trygt sted å bo.
Fra den solrike terrassen er det fantastisk utsikt til havet og områdene rundt.
Eiendommen har en privat og vakkert anlagt hage med forskjellige terrasseområder og et innbydende svømmebasseng.
Det er parkeringsplass for mange biler.
En vakker og solrik eiendom med perfekt beliggenhet nær av Alfaz del Pi!
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nærområdet
UNIC PROJECTS SPAIN S.L
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.




















































