Bildegalleri

Carib Playa (Marbella)

Lys hjørneduplex med turistlisens – Carib Playa, Marbella

PrisantydningEUR 265 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
1
Grunnflate
46 m²
Byggeår
1977
Rom
1
Sengeplasser
1

Fasiliteter

Fiskemulighet
Golfbane
224
16
4
229
Balkong/Terrasse
Utsikt
35
19
9

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Generelt

Denne lyse leiligheten over to etasjer med ett soverom i Carib Playa tilbyr en utmerket mulighet til å anskaffe en bolig med gyldig turistutleielisens og dokumentert sterk inntektshistorikk. Som hjørneleilighet i enden av korridoren får man her en følelse av avskjermethet og en rolig beliggenhet som er vanskelig å overgå. Den gjennomtenkte planløsningen over to plan gir en komfortabel, rekkehuslignende følelse der stue og soverom er adskilt, samtidig som du har flott utsikt over fellesbassenget.

Beliggenheten er en stor fordel – kun en kort spasertur fra Middelhavets strand og de vernede sanddynene i Artola. For den som setter pris på naturen, finnes det mulighet for nydelige turer langs sanddynene som leder direkte til den sjarmerende havnen i Cabopino, kjent for sine strandpromenader og hyggelige spisesteder. Leiligheten ligger dessuten nær et lokalt rekreasjonsområde med tennisbaner, noe som gjør den ideell for den aktive eieren eller gjesten.

I tillegg til nærheten til stranden har boligen enkel tilgang til populære restauranter og fasiliteter i Carib Playa. Enten du er ute etter en investering med stort potensial og påviste resultater, eller et eget feriebolig nær havet, kombinerer denne hjørneduplexen en førsteklasses beliggenhet nær stranden med en velutformet og privat utforming.

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode459891124
Sist endret30. apr. 2026 11:30
ReferanseST6288

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.