Bildegalleri

Villaer og tomannsboliger med privat basseng i La cala de Mijas
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Enebolig
- Soverom
- 4
- Grunnflate
- 279 m²
- Boligareal
- 279 m²
- Byggeår
- 2026
Visning
Om eiendommen
Beliggenhet
Villaanlegg med havutsikt i La Cala de Mijas
Dette inngjerdede prosjektet består av flere boliger i et sameie, fordelt på frittstående og halvpart av tomannsboliger. Eiendommene ligger i La Cala de Mijas, med en orientering mot sør-sørøst som gir utsikt over havet og dalen.
Boligene er oppført med fokus på teknisk standard og materialvalg. Hver enhet disponerer et privat svømmebasseng med infinity-løsning.
Planløsning og fasiliteter:
<ol>Beliggenheten gir tilgang til følgende fasiliteter og infrastruktur:
<ol>Eiendommene er utformet for å kombinere privatliv i et lukket anlegg med nærhet til fritidstilbud og transportforbindelser på Solkysten.
Solkysten - Fra drøm til virkelighet
Vi har siden 2016 hjulpet hundrevis av nordmenn med å realisere drømmen om et hjem i solen. Det startet med en enkel idé: å gjøre boligeierskap i Spania så enkelt at drømmen føles uanstrengt. Tid er luksus. Vi gir deg mer av den med Solkystreisen. I dag leverer vi kjøp, salg, utleie og forvaltning. Vi kombinerer lokalt nettverk, markedsinformasjon, moderne teknologi for å gi deg alt du trenger – og litt til. Mer om solkystreisen: solkysten.no/solkystreisen
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nyttige lenker
Nærområdet
NORSK Trygghet • LOKAL Ekspertise
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.












