Bildegalleri

Solrik hage vendt mor Sør/øst
SOLRIK LEILIGHET PÅ BAKKEPLAN MED DIREKTE UTGANG TIL BASSENGET I SOLPARK - AGUAS NUEVAS/SECTOR 25
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Byggeår
- 2018
- Energimerking
- C
- P-plasser
- 1
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Om eiendommen
Beliggenhet
SOLPARK
Solpark II er en svært populær urbanisering, med toppmoderne leiligheter av høy standard og vakre, barnevennlige fellesområder, flott svømmebasseng, boblebad og grønne områder.
Gangavstand til dagligvarebutikken, kafeer og restauranter, og ikke minst idrettshallen og det velkjente fredagsmarkedet.
Bare en kort sykkeltur unna flere idylliske sandstrender samt sentrum av Torrevieja.
Bare noen minutters gange finner du den verneverdige naturparken Laguna La Mata, her er det merkede stier og sykling (for eksempel turstier som går rundt innsjøen) — veldig fint for en rolig utflukt eller fototur, det er et naturreservat med svært høy økologisk verdi: våtmarker som er viktige for mange fuglearter, spesielt under trekk, hekking og overvintring. For fugleentusiaster finnes det flere gode steder i parken hvor du kan få gode utsiktspunkter for fugletitting.
Alicante flyplass er bare 35 minutter unna med bil.
Det finnes mange golfbaner innen 15 minutters kjøring.
Torrevieja
Torrevieja er en by i Alicante-provinsen i regionen Comunidad Valenciana i Spania. Byen er et populært turistmål, som ligger omtrent 40 minutters kjøring fra storbyen Alicante og flyplassen. Torrevieja var opprinnelig en liten fiskerlandsby, og er i dag en av Europas største saltprodusenter. Torrevieja har tidligere blitt kalt saltbyen , men de siste årene har byen også blitt kalt idrettsbyen , på grunn av de store idrettsarenaene som har blitt bygget de siste årene. Som et resultat av denne fantastiske investeringen ble Torrevieja en av fire organiserende byer under verdensmesterskapet i kvinnehåndball i 2021.
Når du bor i Torrevieja, er du innen kort gangavstand til hvite, langstrakte sandstrender med blåflagg -stempelet, som en indikasjon på blant annet høy vannkvalitet. I umiddelbar nærhet, og helst rett utenfor døren, finner du et stort utvalg av lokale butikker, restauranter, kafeer, kjøpesentre, grønne parker, havnen og promenaden. Hvis du er ute etter et område med liv hele året og et sunt mikroklima med 320 soldager i året, kan dette være noe for deg.
Generelt
Økonomi:
Prisantydning 265 000€ + ca. 13 % gebyrer
Fellesutgifter: 300€ x 2 per år
søppelavgift: 55,10€ x 2 per år
Skatt leilighet: 202€ per år
Skatt garasje 25€ per år
Innhold
Velkommen til denne vakre og upåklagelig vedlikeholdte leiligheten, ideelt plassert i det ettertraktede Solpark-området i Aguas Nuevas (sektor 25). Eiendommen tilbyr to soverom og to bad, med en velutformet planløsning og sjarmerende uteområder på begge sider av huset, slik at du kan nyte solen gjennom hele dagen.
Den øst-/sørvendte hagen nyter morgen- og tidlig ettermiddagssol og har en delvis overbygd terrasse. Herfra har du direkte tilgang til det attraktive fellesområdet med et stort svømmebasseng og jacuzzi—et ideelt sted for avslapning. I tillegg har leiligheten en mindre vestvendt uteplass, perfekt for å nyte ettermiddags- og kveldssolen.
Inne har leiligheten to lyse soverom med innebygde garderober og to moderne bad, begge utstyrt med gulvvarme. Klimaanlegg er installert over hele eiendommen via et kanalsystem, noe som sikrer komfort året rundt.
Leiligheten selges fullt møblert og utstyrt, klar for umiddelbar bruk. En privat parkeringsplass er inkludert i kjelleren.
Dette er en eiendom av høy kvalitet som perfekt kombinerer komfort, funksjonalitet og en solrik beliggenhet – ideell både som feriebolig og permanent bolig.
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nyttige lenker
Nærområdet
Kolstad Property
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.






























