Bildegalleri
Leilighet til salgs i Oba, Alanya
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 2
- Byggeår
- 2013
- Sengeplasser
- 6
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Beskrivelse
Attraktiv nyoppusset to roms leilighet sentralt i populære OBA i Alanya selges.
110 m²Leiligheten har to soverom, og seks sengeplasser. Den ligger i høy 1. etg. med egen utgang til hage og felles stort basseng. OBA Saray blokk 3 ligger i et stille område på innsiden av hovedveien med gangavstand (ca. 5 min) til sjøen, og kun få minutter til restauranter, barer og butikker. Leiligheten er nylig renovert med nytt kjøkken, to nye bad med varmekabler, ny varmtvannsbereder og nymalt stue. Leiligheten selges fullt møblert og med hvitevarer. Leiligheten har to terrasser, og den største har utemøbler med plass til 6 – 8 personer med flott utsikt over felles hageanlegg.
Leiligheten ligger ca. 30 minutter med bil fra flyplassen Gazipasa. Parkering i gaten utenfor leilighetsanlegget er mulig. Blokka har låsbar port fra gaten.
OBA er et lite tettsted ca. 3 km fra Alanya sentrum, hvor mange nordmenn har valgt å kjøpe ferieleilighet. Oba Saray 3 har også mange norske eiere. Nærmeste flyplass er Gazipasa som ligger 30 minutter med bil unna. Det er ca. 2 ½ time til Antalya flyplass. OBA har flotte strender med strandbarer og en flott og kjent strandpromenade. Du trenger ikke reise inn til Alanya sentrum for å finne et sted å spise, da OBA er kjent for sine mange og flotte restauranter. Det er rikelig med barer, butikker og apoteker i nærområdet.
Overtagelse etter 10 april
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.