Bildegalleri

Romslig familiebolig med flere uteplasser og stor privat garasje
Costa del SolNøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Rekkehus
- Soverom
- 4
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Om eiendommen
Beliggenhet
Rolig og etablert boligområde i Mijas, helt på grensen til Fuengirola. Her bor du i et praktisk og ettertraktet område med kort gangavstand til sentrum, butikker, togstasjon og stranden. Perfekt for kjøpere som ønsker nærheten til byen uten å bo midt i turistsonen.
Generelt
Boligen ligger i et stille og etablert strøk i Mijas, like ved Fuengirola sentrum. Området er populært blant både fastboende og nordiske kjøpere som ønsker rolige omgivelser og kort vei til alt. Boligen har en solid konstruksjon og en funksjonell planløsning som passer både helårsbruk og ferie.
Adkomst/Tomteforhold
Enkel adkomst fra gaten direkte inn i privat garasje på 58 m² med god takhøyde og lagringsplass. Tomt på 180 m² med flere uteplasser fordelt rundt boligen, inkludert sørvendt terrasse, patio ved kjøkkenet og terrasser i øvre etasjer. Muligheter for både sol og skygge gjennom dagen.
Casa Concept Real Estate SL
Casa Concept er et norsk-eid eiendomsfirma på Costa del Sol med fokus på ærlig rådgivning, god struktur og tydelig kommunikasjon. Vi jobber uten press og legger vekt på å forstå behovene dine før vi anbefaler noe. Alle kjøpere får tett oppfølging før, under og etter kjøpet.
Kjøpsprosessen i Spania er trygg og forutsigbar når man har riktig veiledning. Våre anbefalte advokater gjør full juridisk kontroll, håndterer alle dokumenter og sikrer at eiendommen er fri for heftelser.
Kostnader ved kjøp i Andalucía ligger normalt på ca. 10% av kjøpesum. Dette inkluderer ITP (overføringsavgift), notar, registrering og advokat.
Innhold
Kjeller/garasje
Privat garasje på 58 m² med god takhøyde, lagringsplass og direkte inngang til boligen. Bad tilhørende soverom i hovedetasje.
Hovedetasje
Lys stue med spiseplass og store vindusflater.
Kjøkken med utgang til privat patio.
Soverom med utgang til patio og trapp til bad i kjeller.
Gjestetoalett.
Første etasje
Tre soverom og ett bad.
Utgang til terrasse.
Standard
Boligen har god grunnstandard og fremstår som velholdt, med muligheter for oppgraderinger etter egen smak. Lyst interiør, solid konstruksjon og gode lysforhold i alle etasjer.
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nærområdet

Casa Concept Real Estate S.L
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.



























