Bildegalleri

Los Altos | Nyere leilighet med 2 soverom - 2 bad | Solrik sørvendt balkong | Parkering i kjeller og bod

PrisantydningEUR 239 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Leilighet
Soverom
2
Byggeår
2021
P-plasser
1

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Golfbane
Lademulighet
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Vaktmester-/vektertjeneste
Innlagt strøm
Innlagt vann
Turterreng

Visning

Bli med Costa Blanca Eiendom på en uforpliktende visningstur - helt uten kjøpspress! Kontakt oss på info@cbeiendom.no eller ring oss på +47 921 44000 / +34 865 888 888

Om eiendommen

Beliggenhet

NYERE SØRVENDT LEILIGHET MED FLOTTE FELLESOMRÅDER OG FELLES TAKTERRASSE

Los Altos ligger bare noen minutter fra de blått-flagg merkede strendene; Playa Flamenca, La Zenia, Cabo Roig og Campoamor, og er et område med mange fastboende. 
Kort avstand til kjøpesentrene i Punta Marina og La Zenia Boulevard, hvor du finner en rekke butikker og restauranter.
En rekke kjente golfbaner i ormådet : Villamartin, Las Ramblas, Campoamor og Las Colinas
Et meget fint turområde - både til fots og på sykkel. 

Stor matbutikk rett i nærheten - samt det populære Viapark senteret med flere barer og restauranter. 

Avstander:

Alicante Flyplass: 30 minutter
Corvera Flyplass : 45 minutter
Torrevieja sentrum : 10 minutter
La Zenia Boulevard shopping: 7 minutter
Nærmeste strand: 8 minutter

Generelt

Costa Blanca Eiendom presenterer her en moderne og gjennomført leilighet med behagelig atmosfære og gode løsninger. Her får du et hjem med mye lys, høy standard og en planløsning som er både praktisk og innbydende.

Stue og kjøkken
Stuen er lys og trivelig med store vindusflater som slipper inn rikelig med dagslys. Rommet har en naturlig flyt mot kjøkkenet, noe som gir en åpen og luftig følelse. Fra stuen har du utgang til den sørvendte balkongen, hvor du kan nyte solen store deler av dagen.

Kjøkkenet har et moderne og stilrent uttrykk med integrerte hvitevarer og rene linjer. Det gir et helhetlig og ryddig preg, samtidig som det er godt tilrettelagt for både matlaging og hyggelige måltider.

Soverom og bad
Hovedsoverommet har fransk balkong, store garderober og eget bad. Det er også satt inn ekstra skap for bedre lagringsplass. Det andre soverommet har store garderober og mye naturlig lys, og passer godt som gjesterom, kontor eller barnerom.

Begge badene holder høy standard med moderne fliser og gulvvarme. Hovedbadet har ekstra skap for oppbevaring, mens ensuite-badet har et rent og elegant uttrykk.

Nøkkelinfo

  • Pris: €239 000

  • Boligtype: Leilighet

  • Soverom: 2

  • Bad: 2

  • P-ROM/BRA: 72

  • Byggeår: 2021

  • Etasje: 3etg

  • Heis: Ja

  • Balkong/Terrasse: Sørvendt

  • Garasje: Ja – fast plass i underjordisk anlegg

  • Felleskostnader: €57 pr mnd

  • Møblering: Delvis møblert

Leiligheten holder en gjennomgående høy standard med moderne materialvalg og gode løsninger.

  • Sentral aircondition (AC)

  • Elektriske persienner

  • Gulvvarme på begge bad

  • Delvis møblert

Parkeringsplass og bod i underjordisk garasje. Boden er innredet med hyller og smarte oppbevaringsløsninger.

Sameiet har et vakkert og velholdt uteområde med svømmebasseng, boccia-bane og grønne soner med palmer og beplantning. Området byr på gode turmuligheter rett i nærheten, og ligger i et rolig og trygt nabolag med kort vei til daglige servicetilbud.

Dette er en gjennomført og komfortabel leilighet med høy trivselfaktor – perfekt for deg som ønsker et moderne hjem med flotte uteområder og en solrik beliggenhet.

Kontakt oss for visning idag!

Adkomst/Tomteforhold

Om Costa Blanca Eiendom S.L

Vi er et Norsk-Spansk eiendomsselskap som selger boliger langs hele den spanske middelhavskysten og på Balearene, men med hovedfokus på Costa Blanca.

Områdets mest komplette utvalg av nybygg

Vi i Costa Blanca Eiendom samarbeider tett med de aller fleste utbyggere i området. Vi sørger for at utbygger stiller med lovpålagte bankgarantier under byggeprosessen, holder våre kunder fortløpende orientert vedrørende fremdrift, og gjennomfører befaringer før overlevering.

Hvorfor velge oss?

Vi har hele seks kontorer, hvor norgeskontoret ligger i Halden. 

Øvrige kontorer i Spania er i Alicante sentrum, Gran Alacant, Torrevieja og Playa Flamenca / La Zenia.

Dette gjør at vi har en tilstedeværelse og tilgjengelighet som gjør hele prosessen mye enklere. Våre medarbeidere har lang erfaring, og kjenner områdene i Costa Blanca veldig godt. Hos oss vil all kommunikasjon i forbindelse med kjøp og salg av bolig i Spania enten være på norsk, eller bli oversatt til norsk.

Meget gode referanser fra tidligere kjøpere - les noen her https://cbeiendom.com/no/testimonials/

  • Vi sørger for at det alltid blir gitt lovpålagt bankgaranti på nybygg
  • Vi har kontorer i Norge ( Halden og Jessheim ) og i Alicante, Gran Alacant, Torrevieja og La Zenia
  • Vi snakker norsk, engelsk og spansk
  • Særdeles gode referanser
  • Utleieformidling fra A-Å. 
  • Vi ordner alt det praktiske - NIE - strøm, vann, internet etc. 
  • Inntil 70% finansiering i euro
  • Meget god oppfølging / aftesale-avdeling
  • Komplett utleieservice 

Vi er tilgjengelige

Det å kjøpe eiendom i Spania kan for mange virke litt skremmende og uoversiktlig. Av den grunn legger vi stor vekt på å informere og bistå våre kunder gjennom hele prosessen. Vi vet også at det dukker opp mange spørsmål både før, under og etter et kjøp, og vi står til disposisjon hele veien.

Omkostninger ved kjøp av bolig i Spania

Omkostninger varierer noe avhengig av om det er nytt eller brukt, men vanligvis vil kjøpers omkostninger ligge på mellom 12% og 14% på topp av kjøpspris. Dette dekker, skatter, avgifter, eierskifteomkostninger med mer. Kjøper får et oppsett som viser alle kostnader ved det konkrete kjøpet.

Bruktbolig

Vi har mange egne direkte bruktboliger for salg i alle prisklasser. Finner du derimot en bruktbolig selv - kan vi ordne visning på denne, uten at det koster deg noe ekstra. 

Selge Bolig i Spania

Vi bistår også hvis du skal selge bolig i Spania. Kontakt oss for en helt uforpliktende verdivurdering av boligen, samt en gjennomgang av salgsprosessen. Vi har markedets mest komplette markedsføringspakke, med profesjonelle bilder, 360 visning av boligen, videopresentasjon, og dronevideo av området rundt boligen. Selger du med oss, har du fri juridisk bistand under hele salgsprosessen. Vi har salgsgaranti, det vil si at skulle vi mot formodning ikke klare å selge boligen innen avtalt tid, betaler du heller ingenting for våre tjenester.

Utleie

Vi bistår våre kunder med hele utleieprosessen fra søknad om utleielisens til en komplett utleieservice av boligen. Dette innebærer : 

  • Markedsføring / annonsering
  • Kontakt med leietagere
  • Møte leietagere ved boligen / hente flyplass
  • Utsjekk / utvask / klargjøre for nye leietagere

Åpent boligmarked i Spania 

I motsetning til Norge - er boligmarkedet i Spania helt åpent. Kort fortalt betyr det at du kan bruke en megler til å vise dere ALLE prosjekter. Vi ordner også visninger på de aller fleste brukte boliger
Vi starter prosessen tidlig i Norge - med å bli godt kjent med våre kunder, og deres behov. 

I Spania er det alltid utbygger ( nybygg ) og selger ( bruktbolig ) som betaler meglerprovisjon - slik at man f.eks ikke sparer noe ved å handle direkte fra utbygger. 

Våre hovedområder

Costa Blanca Nord: Aigues, Albir, Alcoy, Alfaz del Pi, Altea, Benidorm, Benissa, Busot, Calpe, Cumbre del Sol, Denia, El Campello, Finestrat, Gandia, Ibi, Javea, Jijona, La Nucia, Moraira, Mutxamel, Oliva, Playa San Juan, Polop, Relleu, Tibi, Villajoyosa,

Costa Blanca Sør: Abanilla, Aguas Nuevas, Algorfa, Alicante, Arenales, Benijofar, Cabo Roig, Campoamor, Ciudad Quesada, Dehesa Campoamor, El Chaparral, El Raso, Elche, Formentera del Segura, Gran Alacant, Guardamar, Hondon de las Nieves, La Florida, La Marina, La Mata, La Zenia, Las Colinas, Los Altos, Los Balcones, Los Dolses, Los Montesinos, Mil Palmeras, Orihuela, Pilar de la Horadada, Playa Flamenca, Punta Prima, Rojales, San Miquel de Salinas, Santa Pola, Torre de la horadada, Torrevieja, Villamartin, Vista Bella Golf

Costa Calida: Aguilas, Alhama, La Manga, Lo Pagan, Lorca, Los Alcazares, Mar de Cristal, Mazarron, Murcia, Playa Honda, San Javier, San Juan de los Terreros, San Pedro del Pinatar, Santiago de la Ribera, Sucina

Innhold

Standard

Meget høy standard. Heis i anlegget.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode439377601
Sist endret28. nov. 2025 08:35
Referansexcbe02-300x

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.