Bildegalleri

Algorfa

Moderne villa ved La Finca Golf - 4 soverom, stor kjeller og privat basseng

PrisantydningEUR 659 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
4
Bruttoareal
235 m²
Boligareal
130 m²
Tomteareal
420 m²
Byggeår
2025

Fasiliteter

Balansert ventilasjon
Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Golfbane
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Utsikt
Innlagt strøm
Innlagt vann
Turterreng

Visning

Bli med SPANIA1 på personlig visningstur - det er en meget god investering! Kontakt oss på info@spania1.no eller 900 70 708

Om eiendommen

Beliggenhet

Algorfa er en sjarmerende liten by i Alicante-provinsen, beliggende på Costa Blanca i Spania. Den er kjent for sitt rolige tempo, vakre naturomgivelser og autentiske spanske atmosfære. Algorfa er en populær destinasjon for både fastboende og turister som søker en mer avslappet livsstil, men med enkel tilgang til kysten og større byer.
Beliggenhet er omtrent 15 minutter inn i landet fra de populære strendene i Guardamar del Segura og Torrevieja. Byen er omringet av sitron- og appelsinlunder, som gir området en karakteristisk frisk og behagelig duft, spesielt om våren. Den ligger også i nærheten av motorveien AP-7, som gir enkel tilgang til både Alicante lufthavn (ca. 40 minutter) og Murcia internasjonale lufthavn (ca. 50 minutter).
Byen er kanskje mest kjent for La Finca Golf, en av de beste golfbanene på Costa Blanca. Golfanlegget tilbyr luksuriøse fasiliteter, inkludert et 5-stjerners hotell og spa.

Avstander 

  • Alicante flyplass: 40 km 
  • Murcia internasjonale lufthavn: 55 km 
  • Strender: 12 km 
  • La Finca Golf Resort: 2 km
  • Zenia Boulevard: Ca 25 minutter

Generelt

Moderne villa med 4 soverom og privat basseng på La Finca Golf
Denne nye designervillaen ligger i et av de mest ettertraktede områdene på Costa Blanca – La Finca Golf Resort i Algorfa. Med flotte golfutsikter, moderne arkitektur og funksjonelle løsninger, er dette en bolig som kombinerer stil, komfort og gode solforhold.

Villaen har over 150 m² beboelig areal fordelt på to plan, samt en romslig underetasje på over 80 m² med mange muligheter. Planløsningen består av fire doble soverom, tre moderne bad, en lys stue med store vindusflater og en åpen kjøkkenløsning. De store skyvedørene gir direkte tilgang til terrassen og uteområdene.
Ute finner du et stort privat hageområde med god skjerming og solforhold. Her ligger også det private svømmebassenget – perfekt for late sommerdager, måltider utendørs eller rolige kvelder i solen. Tomten er på ca. 420 m² og gir god plass både til avslapning og sosialt samvær.
Boligen leveres med kvalitetsmaterialer, moderne finish, store vindusflater, preinstallasjon for klimaanlegg og gode energiegenskaper. Privat parkering for to biler følger med.


Fakta om boligen

  • 4 soverom
  • 3 bad
  • Bygget areal: 235 m²
  • Bruksareal: ca. 130 m²
  • Kjeller/underetasje: ca. 80 m²
  • Tomt: 420 m²
  • Terrasse: 59 m²
  • Takterrasse
  • Privat basseng
  • Parkering for 2 biler
  • Preinstallasjon for klimaanlegg
  • Energiklasse B

Beliggenheten er et stort pluss: La Finca Golf ligger ca. 20 minutter fra de flotte sandstrendene i Guardamar, og området byr på restauranter, sportsfasiliteter og et rolig bomiljø.
Tilgang til daglige tjenester og gode forbindelser gjør dette til et attraktivt sted både for feriebruk og helårsbolig.

Vil du vite mer?
Ta kontakt med oss i Spania1 for mer informasjon.  
Vi gleder oss til å hjelpe dere videre i prosessen!

Visning
Ønsker dere å se denne og andre anbefalinger fra Spania1?
Bli med på visningstur - vi dekker 3 netter på hotell.
Alle våre meglere er norske. Ingen kjøpepress.

Adkomst/Tomteforhold

OM SPANIA1 AS
SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.

Hovedpunkter

  • Garanti på alle nybygg
  • Vi har kontor i Norge, Alicante og Malaga
  • Norske erfarne meglere i Spania
  • Oppfølging - fra kjøp til innflytting
  • Meget gode referanser fra kunder 
  • Hjelp til utleie av boligen
  • Inntil 80% finansiering i euro

Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
Se våre referanser på www.spania1.no

KJØP DIREKTE
SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger. 
Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.

AVGIFTER I SPANIA
Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
Les mer om avgifter på vår webside.

UTLEIE
Boligen i Spania kan finansieres ved utleie.
Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.

TIPS
Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!

Spania1 har sitt hovedfokus på Orihuela Costa og områdene sydover:
Punta Prima, Playa Flamenca, La Zenia, Cabo Roig, Villamartin, Campoamor, Mil Palmeras, Torre de la Horadada, Pilar de la Horadada og San Pedro del Pinatar.

Innhold

Standard

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode439278373
Sist endret27. nov. 2025 19:45
ReferanseSP1-234679

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.