Bildegalleri

Ferdig bygget enebolig med basseng og takterrasse.

PrisantydningEUR 750 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
4
Bruttoareal
238 m²
Tomteareal
424 m²

Fasiliteter

Balansert ventilasjon
Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Innlagt strøm
Innlagt vann
Turterreng

Visning

Visningsturer hver uke fra Norge!

Om eiendommen

Beliggenhet

Eksklusive villaer som ligger i La Mata-området kun 1,2 kilometer fra La Mata-stranden.

Disse villaene med 4 soverom, 3 bad og 1 toalett er bygget på en tomt på 420m, med 238 m2 konstruert areal med kjeller og et 72 m2 solarium på toppen.

I første etasje finner vi en stor stue-spisestue og åpen kjøkkenløsning med utgang til terrassen foran, ett soverom med innebygd garderobe og eget bad og gjestetoalett.
Første etasje er fordelt på to store soverom med innebygde garderober, begge med eget bad og en stor sittegruppe eller bokhylle.
På toppen finner vi et stort solarium på 72 m2 med utsikt over omgivelsene.

Tomtene har parkeringsplass og privat basseng.

Ligger i et av de mest prestisjefylte områdene i Torrevieja, mellom sentrum av Torrevieja og strandpromenaden La Mata, 15 minutters gange til den berømte La Mata-stranden (5 minutter med bil), fem til ti minutters kjøring til sentrum. , sportssenteret, badelandet, gatemarkedet og handelssentrene Ozone, Habaneras og Carrefour. Kjøpesenteret La Zenia Boulevard er en 15-minutters kjøretur og innen 10 minutter er det flere golfbaner. Alicante flyplass ligger en 25-minutters kjøretur unna.

Generelt

Eurobolig og Spanialiv har siden 2001 formidlet flere hundre flotte eiendommer til skandinaviske kunder. For å yte ennå bedre service har vi nå slått oss sammen, og kan for øyeblikket tilby over 3000 boliger, både nye og brukte. Vi har et stort utvalg av boliger for salg langs hele Costa Blanca, Costa Calida og på Costa del Sol, i alle prisklasser. 

Vårt kontor i Spania, MASA International ble startet i 1981 og har vokst fra den spede starten som en liten lokal eiendomsmegler til en solid internasjonal organisasjon som den er i dag, uten å miste den spesielle “familiefølelsen” som våre kunder fortsatt finner beroligende.

Vi har frem til i dag hjulpet over 36.000 familier med å realisere sine drømmer om egen bolig i Spania. Se hele vårt utvalg på våre web sider.

Vi er med rette stolte av vårt rykte som et av Europas ledende eiendomsmegler selskaper og har alltid vært stolte av at vi alltid markedsfører de boligene som gir mest valutta for pengene og har et stort utvalg av boliger for salg.

Vi samarbeider også med de fleste lokale meglerne i området, og kan derfor tilby det meste av objekter som ligger for salg.

Visningsturer

Vi arrangerer visningsturer til Spania nesten hver uke hele året. Våre turer varer i opptil 4 dager, og man betaler kun en egenandel på fra kr.1.990,- pr. person. Inkludert i denne prisen er da flybilletter, hotell i Spania,  måltider på turen samt all transport og omvisning i Spania med skandinavisk rådgiver.

Alle våre kunder blir hjulpet individuelt og man blir ikke plassert i grupper sammen med andre, noe som gjør at man får bedre tid på de forskjellige visningene, og er mer fleksibel mht. planlagt program.

Dersom dere skal til Spania på egen hånd og ønsker å bruke noen dager sammen med oss for å se på noen av de boligene som vi kan levere, ordner vi selvsagt også det. Vi avtaler på forhånd tidspunkter, og kan også stå for innkvartering på hotell i den tiden dere er sammen med oss. Ta kontakt for å gjøre en avtale.
Dersom man ønsker å reservere en bolig hjemmefra kan vi ordne med alle nødvendige dokumenter og sørge for at man får kjøpt seg den boligen man ønsker seg.

 

Adkomst/Tomteforhold

Enkel adkomst fra motorveien eller kystveien N-332.

 

Trygghet ved kjøp.

Når du bruker så mange penger på en bolig i utlandet, er det svært viktig å velge en profesjonell og etisk organisasjon som tar seg av dine interesser på en hederlig måte.

Vårt kontor i Spania er en av få eiendomsselskaper på Costa Blanca som har blitt autorisert med ISO 9001 status, som betyr at du har fordeler av at vi har forpliktet oss til å gi våre kunder førsteklasses service.
Om du skulle ha begrenset med muligheter for å reise ned hit for å se prospekter med egne øyne, er vi selvfølgelig behjelpelig med oppdatert informasjon, nye bilder, video visninger, etc. om ønskelig!

Innhold

4 soverom og 3+1 bad, takterrasse 72 m2, 
installert A/C,  eget basseng, kjeller.

På alle priser må tillegges spanske avgifter ca. 13-14%.

 

Standard

 

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode437266303
Sist endret15. nov. 2025 11:40
ReferanseAromas

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.