Bildegalleri

Sjelden mulighet i La Cala de Mijas ~ Villa med 5 soverom i gangsvatand til alt ~ Inkludert utleielisens
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 5
- Grunnflate
- 258 m²
- Boligareal
- 258 m²
- Tomteareal
- 900 m² (eiet)
- Byggeår
- 1982
Visning
Om eiendommen
Beliggenhet
Unik mulighet til å kjøpe en villa innen gangavstand til alle fasiliteter, strand og golf. Hav- og golfutsikt Fordelt over 2 nivåer som følger: Entréplan med en romslig stue og spisestue hvor du kan nyte utsikten mot golfbanen og havet. Åpen, fullt utstyrt kjøkken, 2 soverom med eget bad og 1 toalett. Nede finner du et andre oppholdsrom med naturlig lys. 3 soverom og 3 bad. Ett av disse soverommene har egen inngang, stue, kjøkken og bad. Det er også et vaskerom i underetasjen.
Nøkkelfunksjoner ved denne eiendommen:
<ol>Generelt
Adkomst/Tomteforhold
Solkysten - Fra drøm til virkelighet
Vi har siden 2016 hjulpet hundrevis av nordmenn med å realisere drømmen om et hjem i solen. Det startet med en enkel idé: å gjøre boligeierskap i Spania så enkelt at drømmen føles uanstrengt. Tid er luksus. Vi gir deg mer av den med Solkystreisen. I dag leverer vi kjøp, salg, utleie og forvaltning. Vi kombinerer lokalt nettverk, markedsinformasjon, moderne teknologi for å gi deg alt du trenger – og litt til. Mer om solkystreisen: solkysten.no/solkystreisen
Innhold
Standard
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nyttige lenker
Nærområdet
Din Drøm ~ Ditt Hjem ~ Vår Ekspertise
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 434807852 |
|---|---|
| Sist endret | 02. nov. 2025 07:48 |
| Referanse | SK3293215 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.









































