Bildegalleri

Penthouse med 4 soverom i Fuengirola ~ Lave fellesutgifter ~ Inkluderer utleielisens
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 4
- Bruttoareal
- 248 m²
- Grunnflate
- 123 m²
- Boligareal
- 104 m²
- Byggeår
- 2001
- P-plasser
- 2
Fasiliteter
Visning
Om eiendommen
Beliggenhet
TOPPETASJEBOLIG MED UTLEIELISENS
Penthouse med 4 soverom og 125 m² terrasse med boblebad, som ligger rett rundt hjørnet fra Fuengirola slott og det enorme kjøpesenteret Miramar i Fuengirola.
Denne leiligheten har et stort og fullt utstyrt kjøkken med et lukket rom med vaskemaskin, en stor stue med en romslig sofa, spisebord og en stor TV, og den fører ut til en 360 graders terrasse med panoramautsikt over fjellene og Fuengirola.
Leiligheten har plass til 8 personer fordelt på 4 soverom. Det er et felles svømmebasseng som er åpent i sommermånedene og en sikret garasje.
- Badene renovert vinteren 2023
- Terrassen renovert vinteren 2024
- 65 658 € i nettoinntekter generert i 2024–2025 som ferieutleie.
- Har turistlisens og NRA-nummer.
Generelt
Adkomst/Tomteforhold
Solkysten - Fra drøm til virkelighet
Solkysten - Fra drøm til virkelighet
Vi har siden 2016 hjulpet hundrevis av nordmenn med å realisere drømmen om et hjem i solen. Det startet med en enkel idé: å gjøre boligeierskap i Spania så enkelt at drømmen føles uanstrengt. Tid er luksus. Vi gir deg mer av den med Solkystreisen. I dag leverer vi kjøp, salg, utleie og forvaltning. Vi kombinerer lokalt nettverk, markedsinformasjon, moderne teknologi for å gi deg alt du trenger – og litt til. Mer om solkystreisen: solkysten.no/solkystreisen
Innhold
Standard
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nyttige lenker
Nærområdet
Din Drøm ~ Ditt Hjem ~ Vår Ekspertise
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.























