Bildegalleri

Renovert leilighet i Benahavis ~ El Paraiso ~ En resort med attraktive fasiliteter i anlegget

PrisantydningEUR 245 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Leilighet
Soverom
1
Grunnflate
70 m²

Fasiliteter

Balansert ventilasjon
Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Golfbane
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Vaktmester-/vektertjeneste
Innlagt strøm
Innlagt vann
Strandlinje
Turterreng

Visning

Ring +47 911 79 576
post@solkysten.no
www.solkysten.no

Om eiendommen

Beliggenhet

Benahavis - El Paraiso

Leiligheten ligger kun 12 minutter unna berømte Puerto Banus

Generelt

NB: Ren investeringsmulighet som garanterer 6% avkastning per år. Dette inkluderer 60 dagers bruksrett per år.

RENOVERTE LEILIGHETER NÆR TRIANGELET

Denne Resort´en er en privat oase ved kanten av El Paraiso Golf – et fristed for ro og fred der Marbella, Estepona og Benahavis møtes. Alt, fra strender til natteliv, ligger rett utenfor døren, men eiere og gjester på resortet har også tilgang til fasiliteter og service av høy standard i vakre omgivelser.

Stilen og atmosfæren er som en idyllisk middelhavslandsby, komplett med intime torg og stier som fører fra hovedresepsjonen og concierge-området til de uavhengige suitene. Det er en stemningsfull og innbydende setting med kafé, bar, lounge og terrasse, to flotte svømmebassenger og solterrasser omgitt av frodige hager. Feriestedet har også et profesjonelt utstyrt treningsstudio og et privat spa med sauna og garderober.

Moderne suiter med hotelltjenester

Eiere av eiendommer i resortet kan nyte tjenestene og fasilitetene til et resort-hotell kombinert med bekvemmeligheten og uavhengigheten til en leilighet. Det er det perfekte miljøet for å slappe av og koble ut, men hvis du trenger å holde kontakten med omverdenen, finnes det et samarbeidssenter med supporttjenester fra vårt concierge-team.

Ferieanlegget tilbyr den ideelle blandingen av en privat oase midt i det travle hjertet av Costa del Sol – det perfekte utgangspunktet for en ferie i Marbella og den ultimate måten å eie en eiendom i ditt eget ferieanlegg.

Merkevare

Med et utvalg av leiligheter med ett og to soverom, samt tre-roms duplexleiligheter, er leiligheten din komfortabel og moderne, velutstyrt og romslig. Disse fullt vedlikeholdte og betjente suitene er omgitt av middelhavshager i et boutique-feriested med privat parkering, hotellservice og fritidsfasiliteter.

Utleieprogram

Golf Resort tilbyr enkel eierskap av en eiendom i Marbella kombinert med personlig nytelse av et feriested med full service og leieinntektene det kan gi.

Adkomst/Tomteforhold

Solkysten - Fra drøm til virkelighet

Vi har siden 2016 hjulpet hundrevis av nordmenn med å realisere drømmen om et hjem i solen. Det startet med en enkel idé: å gjøre boligeierskap i Spania så enkelt at drømmen føles uanstrengt. Tid er luksus. Vi gir deg mer av den med Solkystreisen. I dag leverer vi kjøp, salg, utleie og forvaltning. Vi kombinerer lokalt nettverk, markedsinformasjon, moderne teknologi for å gi deg alt du trenger – og litt til. Mer om solkystreisen: solkysten.no/solkystreisen

Innhold

Standard

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode417450486
Sist endret24. aug. 2025 20:33

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.