Bildegalleri

Inaktiv
Tauro

RESERVERT! Klassisk Taurovilla med 3 soverom | Havglimt, gode solforhold og privat basseng

PrisantydningEUR 695 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Enebolig
Soverom
3
Grunnflate
271 m²
Boligareal
111 m²
Tomteareal
382 m² (eiet)
Byggeår
1999
Energimerking
G - Rød
P-plasser
1

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Golfbane
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Fiskemulighet
Innlagt strøm
Innlagt vann
Strandlinje
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Beliggenhet

Eiendommen har en attraktiv og beliggenhet i rolige og populære Tauro, et veletablert boligområde med lav bebyggelse og begrenset trafikk. Villaen er av den nyere typen og ligger høyt og fritt til, med havglimt, gode lysforhold og sol fra morgen til kveld – samt sval bris gjennom store deler av dagen. Området er kjent for sitt behagelige klima og nærhet til både golfbane (Anfi Tauro Golf), dagligvare, restauranter og noen av Gran Canarias flotteste strender. Nærmeste strand ligger kun ca. 1600 meter unna, lett tilgjengelig til fots eller med sykkel.

Generelt

Velkommen til Tauro

Klassisk Taurovilla med havglimt og sol fra morgen til kveld – privat basseng og romslige uteområder

Unik mulighet i ettertraktede Tauro! Denne solide eneboligen – én av kun tre i et rolig og velholdt nabolag – kombinerer klassisk kvalitet med klart verdipotensial. Bygget av tysk utbygger med fokus på holdbarhet, fremstår boligen i meget god teknisk stand – uten feil eller mangler. Se boligvideo!

Eiendommen ligger opphøyd med havglimt, som gir flott utsikt, optimale solforhold og en sval bris – en sjelden kvalitet i området. Enkel adkomst fra både Avenida Lechugal og Calle Portugal.

Vår ref: 2444

Med privat basseng, carport og romslige uteområder, ligger alt til rette for en feriebolig og trygg investering. Villaen har romslige soverom, 2 bad, høy takhøyde og terrasser på begge sider – for både sol og skygge. Norskeid og ikke utleid, med godt potensial for modernisering og verdiøkning – perfekt for deg som vil investere med både hjerte og fornuft.

Kort vei til Anfi Tauro Golf, restauranter, dagligvare og Gran Canarias beste strender – kun 1600 meter til nærmeste strand, lett tilgjengelig til fots eller med sykkel.

Et trygt og etterspurt område med stadig økende interesse – her kjøper du både livskvalitet og fremtidig verdi.

Adkomst/Tomteforhold

Adkomst til eiendommen er enkel via både Avenida Lechugal og Calle Portugal. Dette er et trygt og etterspurt boligområde med stadig økende interesse – perfekt for deg som ønsker både livskvalitet og trygg verdi over tid.

Innhold

Boligen inneholder tre romslige soverom, to bad, separat kjøkken og lys stue med god takhøyde og direkte utgang til uteplass. Det er terrasser på begge sider av boligen, som gir både sol og skygge hele dagen. Eiendommen har også privat basseng, carport og god lagringsplass.

Uteområdet er pent opparbeidet med plass til både utemøbler og solsenger – perfekt for avslapning og sosiale sammenkomster.

Boligen selges møblert og har installert aircondition.

Standard

Boligen holder gjennomgående god standard med solid konstruksjon og materialvalg fra tysk utbygger. Den fremstår som godt vedlikeholdt og er uten kjente feil eller mangler. 

Innvendig er det lys og romslig planløsning med god takhøyde og naturlig lysinnslipp. Badene er flislagte, og kjøkkenet er funksjonelt innredet.

Boligen er utstyrt med aircondition og selges møblert. Uteområdet er pent opparbeidet med privat basseng, flislagt terrasse og carport.

Det er fortsatt potensial for modernisering dersom kjøper ønsker å sette sitt eget preg.

Se boligvideo: https://utland.remax.es/bolig/2444

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode414355679
Sist endret27. nov. 2025 16:24
Referanse2444

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.