Bildegalleri

Inaktiv

SOLGT!!

Torrevieja, Calle pilar lorengar 11, Costa Blanca sør
PrisantydningEUR 228 500,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Rekkehus
Soverom
3
Byggeår
2000

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Generelt

UNIK MULIGHET!

Sjarmerende firemannsbolig med smakfull innredning og utmerket beliggenhet.

Denne vakre og solrike firemannsboligen tilbyr 3 soverom og 2 bad. Ett av soverommene ligger i første etasje.

Boligen har en flislagt, lettstelt hage med grill, sittegrupper og plass til  privat svømmebasseng. Det er en terrasse ved inngangen og en terrasse utenfor soverommet i andre etasje. I tillegg er det en stor takterrasse som er perfekt for soling og avslapning.

Det er direkte tilgang fra kjøkkenet til hagen, noe som gjør utendørs servering og underholdning til en lek. Tomten er fullstendig inngjerdet med høye murer for privatliv og inkluderer parkering på tomt. Badene og gulvflisene er pusset opp i senere tid. Det er satt inn nye dører, ny sofa og det er oppbevaringsløsning under sengene,

Huset er beleilig plassert i nærheten av kjøpesentre, bowling, kino og skoler. Eiendommen ligger også bare en kort spasertur fra felles svømmebasseng.

Den selges med møbler, med unntak av personlige eiendeler.

- Nær butikker

- Parkering på tomt

- Toldo

- Vannfilter

- Oppbevaring på takterrassen

- Oppbevaring under seng

- Ekstra hylle i trappen ved takterrassen

- Vakkert dekorert

- Aircondition

- Alarm

-------------------------------------------------------------------------

En kort spasertur fra eiendommen finner du en Habaneras, et moderne kjøpesenter med et utvalg av internasjonale og lokale merker, spisesteder og underholdningsfasiliteter. I gåavstand er det også et av de største gatemarkedene i regionen, som arrangeres hver fredag. Der selger de alt fra ferske råvarer til klær og suvenirer. Med sykkel eller bil er det bare 4 km til de vakre strendene og promenaden i Torrevieja. Torrevieja tilbyr også 2 badeland, tivolig, kvelds-marked og en stor skatepark.

45 min med bil til flyplassen i Alicante.

----------------------------------------------------------------------------

Linda Casa er en autorisert eiendomsmegler, og vi bistår med hele kjøpet.

Vi hjelper deg med å søke om spansk ID som du trenger for å kjøpe en eiendom (NIE), åpne en spansk bankkonto, og vi bistår utenlandske kunder gjennom hele kjøpsprosessen i Spania.

Adkomst/Tomteforhold

Parkering på tomt.

Innhold

Selges møblert.

Standard

Meget høy standard.

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Torrevieja, Calle pilar lorengar 11, Costa Blanca sør

Annonseinformasjon

FINN-kode405956944
Sist endret26. nov. 2025 15:09

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.