Bildegalleri

Enebolig med privat basseng, flytt inn i oktober!

PrisantydningEUR 369 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
3
Bruttoareal
105 m²

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Golfbane
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Innlagt strøm
Innlagt vann
Turterreng

Visning

Visningsturer hver uke fra Norge!

Om eiendommen

Beliggenhet

Villa Roble Serena Golf er et luksuskompleks med fem ett-plans villaer med privat basseng, som ligger i La Serena Golf.

Villaer med tre soverom designet på ett plan med terrasseområder i første etasje og et stort solarium i andre etasje som lar deg nyte alle soltimer, hver dag hele året.

Denne luksuriøse villaen er bygget på ett plan og består av en romslig stue med dører som fører ut til hagen komplett med privat basseng og vannfall, et åpent kjøkken med hvitevarer, spisestue, et hovedsoverom med innebygde garderober og eget bad, et ytterligere dobbelt soverom med innebygde garderober og et fullt utstyrt gjestebad.

En trapp fører opp til et stort taksolarium med kunstgress i fremre del og sommerkjøkken hvor du kan nyte vakker åpen utsikt til landskapet og sol hele dagen. Det er privat parkeringsplass på tomten.

Disse villaene ligger bare 1,5 km fra de uberørte strendene i Mar Menor, og tilbyr den perfekte balansen mellom ro og bekvemmelighet. Los Alcázares er kjent for sin livlige kystlivsstil, vannsport og solskinn året rundt. Den nærliggende Serena golfbane har et godt rykte i området for sine innsjøer og vegetasjon som vever seg gjennom banen. La Serena Golf er forbundet til fots med sentrum og lar oss nyte roen og skjønnheten i miljøet uten å gi opp tjenestene som tilbys av Los Alcazares. Murcia flyplass ligger bare 30 minutter unna, mens Alicante flyplass ligger 55 minutter unna.



Generelt

Eurobolig og Spanialiv har siden 2001 formidlet flere hundre flotte eiendommer til skandinaviske kunder. For å yte ennå bedre service har vi nå slått oss sammen, og kan for øyeblikket tilby over 3000 boliger, både nye og brukte. Vi har et stort utvalg av boliger for salg langs hele Costa Blanca, Costa Calida og på Costa del Sol, i alle prisklasser. 

Vårt kontor i Spania, MASA International ble startet i 1981 og har vokst fra den spede starten som en liten lokal eiendomsmegler til en solid internasjonal organisasjon som den er i dag, uten å miste den spesielle “familiefølelsen” som våre kunder fortsatt finner beroligende.

Vi har frem til i dag hjulpet over 36.000 familier med å realisere sine drømmer om egen bolig i Spania. Se hele vårt utvalg på våre web sider.

Vi er med rette stolte av vårt rykte som et av Europas ledende eiendomsmegler selskaper og har alltid vært stolte av at vi alltid markedsfører de boligene som gir mest valutta for pengene og har et stort utvalg av boliger for salg.

Vi samarbeider også med de fleste lokale meglerne i området, og kan derfor tilby det meste av objekter som ligger for salg.

Visningsturer

Vi arrangerer visningsturer til Spania nesten hver uke hele året. Våre turer varer i opptil 4 dager, og man betaler kun en egenandel på fra kr.1.990,- pr. person. Inkludert i denne prisen er da flybilletter, hotell i Spania, måltider på turen samt all transport og omvisning i Spania med skandinavisk rådgiver.

Alle våre kunder blir hjulpet individuelt og man blir ikke plassert i grupper sammen med andre, noe som gjør at man får bedre tid på de forskjellige visningene, og er mer fleksibel mht. planlagt program.

Dersom dere skal til Spania på egen hånd og ønsker å bruke noen dager sammen med oss for å se på noen av de boligene som vi kan levere, ordner vi selvsagt også det. Vi avtaler på forhånd tidspunkter, og kan også stå for innkvartering på hotell i den tiden dere er sammen med oss. Ta kontakt for å gjøre en avtale.
Dersom man ønsker å reservere en bolig hjemmefra kan vi ordne med alle nødvendige dokumenter og sørge for at man får kjøpt seg den boligen man ønsker seg.

 

Adkomst/Tomteforhold

Enkel adkomst fra motorveien eller kystveien N-332. Fra Alicante flyplass ca 50 min. 10 min til stranden.

 

Trygghet ved kjøp.

Når du bruker så mange penger på en bolig i utlandet, er det svært viktig å velge en profesjonell og etisk organisasjon som tar seg av dine interesser på en hederlig måte.

Vårt kontor i Spania er en av få eiendomsselskaper på Costa Blanca som har blitt autorisert med ISO 9001 status, som betyr at du har fordeler av at vi har forpliktet oss til å gi våre kunder førsteklasses service.
Om du skulle ha begrenset med muligheter for å reise ned hit for å se prospekter med egne øyne, er vi selvfølgelig behjelpelig med oppdatert informasjon, nye bilder, video visninger, etc. om ønskelig!

Innhold

3 soverom og 2 bad, solarium 81m2
Hvitevarer inkl, pre-installert A/C , privat basseng, 

Ferdigstillelse sept-2025

På alle priser må tillegges spanske avgifter ca. 13-14%.

 

Standard

 

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode388635483
Sist endret12. jan. 2025 12:16
ReferanseVilla Roble

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.