<Tilbake

Ski-doo Expedition Xtreme 900 ACE Turbo R 184 HK

Ski-doo Expedition Xtreme 900 ACE Turbo R 184 HK 2025, 1 100 km, kr 279 000,-

Pris
279 000,-
Omregistrering
0,-
Km.stand
1 100 km
Årsmodell
2025
Tilstand
Brukt
Effekt
184 hk
Slagvolum
899 ccm
Vekt
325 kg
Ant. eiere
1
Reg.nr
UD7384
Type
Snøscooter
Farge
Gul

Beskrivelse

En av markedets råeste bredbeltere. 50cm belte kombinert med en fantastisk 4-takts turbo-motor på 184 hk gjør at denne klatrer og drar mer enn de fleste.

  • 154" beltelengde med 50cm bredde og 46 mm kamhøyde
  • Elektrisk start
  • Oppbevaringsrom i setefeste og over instrument
  • Multi-LinQ plate for montering av boks og annet utstyr.
  • Radiator med vifte
  • Handguards
  • Heavy Duty støtfanger foran

Vi har montert på følgende ekstrautstyr for å øke komfort og

Øhlins støtdempere foran, BLADE-ski, dobbeltsal, høy vindskjerm, bagasjeboks, hanskeromsforhøyer, ekstra LED-lys, 2 sett, bukplate, isrivere og brønnbeskyttere for kjedekasse og bremseskive.

ORDINÆR PRIS PÅ DENNE MED UTSTYRET ER 330.000,-

Scooteren brukes så km.stand kan endres...


Rognan Auto AS er et bil og scooterverksted som startet virksomheten i 1976. Vi er forhandler av Mitsubishi, Lynx, Ski-Doo og Can-Am. Vi er også forhandler av BRP Carrier tilhengere (4P-ÅTM), 3S-Alutrailers, NTS-kjelker, Nila kjelker og sluffer, Øhlins støtdempere, Beitepusser og gressklipper for atv. Vi har også mekanisk verksted for snøscooter, atv og bil. I tillegg karosseriverksted med lakkering. Med forbehold om feil i annonsen.

Kontaktperson
Ernst Jonassen
Mobil
91 85 61 29

Preben von Ahnensvei 4, 8250 Rognan

Kart som viser Preben von Ahnensvei 4, 8250 Rognan

FINN-kode: 402097852

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.