Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
De Tomaso
Longchamp 351 C
1976
76 000 km
Automat
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
De Tomaso Longchamp ble kun produsert i 429 eksemplarer i perioden 1972 til 1989. Svært få gjenlevende eksemplarer, kun 3 tilsvarende biler til salgs i Europa (Se Mobile.de) Bilen har stått avregistrert og lagret i oppvarmet garasje siden 1989 hos bilentusiast. Bilen er kjørbar, har vært startet jevnlig og trenger kyndig gjennomgang før registrering. Skal ikke mye til å få denne bilen i registrerbar stand. For en DeTomaso-entusiast er dette et flott utgangspunkt for en restaurering. Fine eksemplarer av Longchamp selges i Europa for Euro 70.000 - 105.000.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 6 100 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 243 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- De Tomaso
- Modell
- Andre
- Modellår
- 1976
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 300 hk
- Slagvolum
- 5,8 l
- Kilometerstand
- 76 000 km
- Girkasse
- Automat
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Seter
- 4
- Dører
- 2
- Farge
- Grå
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- 1. gang registrert
- 19.11.2076
- Eiere
- 2
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- El.vinduer
- Farget glass
- Midtarmlene
- Radio/CD
- Servostyring
- Skinninteriør
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Sommerdekk på felg
- Sportsseter
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.