Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Fourwinns 268 Vista
Four Winns 268 Vista. Kvalitetsbåt selges svært rimelig
2001
28 fot
Innenbords
10
Pris
299 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Båten er "ferieklar" med nylig utført service på drev og motor, bunnstoffing og polering. Motoren har gangtid på bare 80 timer.
Four Winns er regnet som noe av det ypperste av kvalitet innen amerikanske båter, de kalles ofte for "amerikansk Windy".
268 Vista er en meget gjennomtenkt og romslig familiecruiser som passer ypperlig for en familie på fire. Den er full av praktiske løsninger og veldig godt utnyttet med hensyn til plass om bord. Jeg vil trekke fram takhøyden i kabinen som er vesentlig høyere enn andre sammenliknbare båter, her får du absolutt ingen klaustrofobisk følelse når du kommer ned under dekk.
Stikk-kabinen er også romslig. I byssa er det mye skapplass og godt med arbeidsplass for kokken om bord. Varmt/kaldt vann, kjøleskap, keramisk koketopp og mikrobølgeovn har en også til rådighet. Det er aircondition/varmer med uttak i kabinen og stikk-kabinen. På bad/toalettet er det varmt/kaldt vann med mulighet for å ta seg en dusj og med helfigur speil på innsiden av døren.
Setet ved førerposisjonen er romslig. Det er plass til tre voksne eller to voksne og to små barn. Dette er en ideell løsning om du reiser på tur med små barn. Ellers vil jeg framheve de kraftige trinnene som går opp til fordekket ved førerposisjon, en veldig barnevennlig løsning om du har barn med på tur. På fordekket kan du knappe på to deilige solmadrasser. Dette har vært favorittplassen vår.
Akterut er det en stor og solid badeplattform med ett stort og praktisk oppbevaringsrom for dregg, tau og fendere. Det er også mulighet for en dusj her med varmt/kaldt vann. Stereoanlegget kan styres både fra kabinen, styreplassen og badeplattformen.
Det er fabrikkmontert automatisk slukkeanlegg i motorrom. Ett forbruksbatteri og ett startbatteri til motoren som kan styres/velges ved hovedstrømstavlen. Det følger med havnekalesje i tillegg til vanlig kalesje.
Båten selges høystbydende over den svært lave prisantydningen. Båten kostet ca 800' ny, og har bare 80 gangtimer. Dette må derfor anses som et kupp.
Ta kontakt for ytterligere info. Se også denne videoen for en følelse av båten: https://www.youtube.com/watch?v=HdZzBnDgc4Y
(Med forbehold om feil i annonseteksten)
Søkeord: Four Winns, Sea Ray, Bayliner, Glastron, Rinker, Regal, Windy, Maxum.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Fourwinns
- Modell
- 268 Vista
- Modellår
- 2001
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 320.0 hk
- Motorfabrikant
- Mercruiser
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 34 knop
- Vekt
- 3 400 kg
- Lengde i fot
- 28 fot
- Lengde i meter
- 8,53 m
- Dybde
- 90 cm
- Bredde
- 260 cm
- Sitteplasser
- 10
- Soveplasser
- 4
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- FAQ522
Utstyr
- Duoprop stålpropellere
- Varmt/Kaldt vann
- Aircondition/Varmeapparat
- Lowrance Kartplotter/GPS
- CD/Radio
- Kjøleskap
- Keramisk koketopp
- Mikrobølgeovn
- Diverse fendere og tauverk
- Paraplydregg
- Rustfritt fjernstyrt Bruceanker
- Fjernstyrt søkelys i baug
- Septikktank med el. tømming
- Landstrømsopplegg med batterilader og 25 meter kabel.
- Automatisk brannslukningsystem i motorrom
- 4 elektriske lensepumper hvor 2 stk er automatiske med nivåbryter
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.