Bildegalleri
Citroen C4 Cactus
PureTech 110 Rip Curl
2017
134 000 km
Manuell
Bensin
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Bruktbilgaranti 1903 kr
En ekstra trygghet for deg som kjøper bruktbil
Sjekk bilens historikk for SV80012
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Citroen Cactus C4 Rip curl edition selges.
Selger min Citroen Cactus C4 Rip curl edition. Den har vært i mitt eie siden bilen var ny (Stod registrert på min far frem til 2024, men er brukt av meg).
Rip Curl edition innebærer blant annet at bilen har en mer "SUV offroad look" med hvite tak rails, hvite speilhus, 17 tommers felger, panorama glasstak, i tillegg blant annet grip control (ESP) med ulike moduser, ryggekamera, navigasjon, DAB-radio, bluetooth tilkobling, parkeringssensor, klimaanlegg med mer. Bilen bruker velig lite drivstoff hvor man kan kjøre tur/retur Oslo-Bergen på en tank (ca 900km). Det medfølger nye sommerdekk kjørt med en sesong og vinterdekk kjørt med to sesonger.
Av servicehistorikk er følgende gjort: Bytte av registerreim utført i oktober 2022, byttet bremseskiver og klosser i 2024. Utført service 7.8.2025. Byttet startmotor 12.6.2026. Batteriet er også nylig fulladet. Har historikk på service og reperasjoner som er utført ettersom den har vært i mitt eie siden den var ny.
Bilen er i daglig bruk og oppgitt kilomterstand vil derfor kunne avvike noe.
Bilen selges da jeg ikke lengre har behov for bil. Pris diskuteres ved hurtig avgjørelse. Om ønskelig kan jeg ordne tilstandsrapport på bilen.
Det er noen mindre kosmetiske skader på bilen som steinsprut i lakken (bittesmå). Bilen er veldig vedlikeholt og jevnlig vasket for hånd.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 3 236 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 86 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Citroen
- Modell
- C4 Cactus
- Modellår
- 2017
- Karosseri
- Kombi 5-dørs
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 110 hk
- Slagvolum
- 1,2 L
- CO₂-utslipp
- 100 g/km
- Kilometerstand
- 134 000 km
- Drivstofforbruk (NEDC)
NEDC var den felleseuropeiske målemetoden som ble brukt for å fastslå bilers rekkevidde og drivstofforbruk før den ble erstattet av WLTP
- 4,7 L / 100 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 825 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 025 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 348 L
- Farge
- Rød
- Interiørfarge
- Sort skinn
- Bilen står i
- Norge
- Sist EU-godkjent
- 12.02.2025
- Neste frist for EU-kontroll
- 28.02.2027
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- SV80012
- Chassis nr. (VIN)
- VF70PHNZBHE505216
- 1. gang registrert
- 30.03.2017
- Eiere
- 1
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Airbag foran
- Antiskrens
- Antispinn
- Auto hold
- Bluetooth
- Cruisekontroll
- Dekktrykksovervåkning
- El-sidespeil m. varme
- Elektriske speil
- Isofix
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg
- Kurvelys
- LED-lys
- Lyssensor
- Midtarmlene
- Multifunksjonsratt
- Mørke ruter
- Navigasjonssystem
- Oppvarmede seter, foran
- Parkeringsensor bak
- Radio DAB+
- Radio FM
- Regnsensor
- Ryggekamera
- Sentrallås
- Seter i delskinn
- Skinnratt
- Soltak/glasstak
- Takrails
- USB-A
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Selgers kjennskap til bilen
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.