Gå til annonsen

Du er her

MC/Scootere og mopeder/Aprilia

Bildegalleri

(1/10)
Askim

Aprilia Mojito 50

Modellår

2005

Kilometerstand

5 140 km

Slagvolum

49 cc

Effekt

4 hk

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på DR4144

Beskrivelse

Selger en skikkelig lekker Aprilia Mojito i dyp sort med masse krom – ja, en sånn du faktisk snur deg etter når den kjører forbi. Dette er ikke en sliten budsjett-scooter som så vidt henger sammen… denne er tatt vare på med litt for mye kjærlighet, hvis det er lov å si.

Det er gjort masse vedlikehold: ny stator, tennplugg, luftfilter og drivreim, og drivreim til oljepumpa blir også byttet. Girolje bak er skiftet, forgasseren er renset, og motoroljetanken er vasket og fylt med ny Castrol olje. Med andre ord – her er det skrudd av en som faktisk bryr seg, ikke bare kjørt til det stopper.

Eksosen er pusset ned og lakkert sort matt for å få tilbake det originale, rene utseendet, og scooteren er holdt original med alle begrensninger på plass. Den gjør rundt 45 km/t, akkurat som den skal – ikke noe juks, bare trygg og stabil kjøring.

Utseendemessig er den nesten strøken. Blank, dyp sort lakk, masse krom og kåper i veldig fin stand. Det eneste som bryter “showroom-følelsen” er et lite merke på forskjermen – ellers er den rett og slett imponerende pen til å være en 2005-modell.

Og så kommer det beste: kun 514 mil. Ja, du leste riktig. Denne har knapt fått lov til å leve livet sitt enda.

Dekkene er gamle, men funker fint. Toppboks følger også med hvis du vil være litt praktisk i tillegg til å se bra ut.

Dette er scooteren for deg som vil ha noe som både ser bra ut, går som den skal og gir litt “den følelsen” når du cruiser gjennom gata. Kjøper du denne, så kjøper du ikke bare transport – du kjøper litt stil også.

Siden dette tross alt er en gammel scooter (2005-modell), selges den som den står/vises og uten noen form for garanti. Kjøper oppfordres selvfølgelig til å se ordentlig over den og ta en god prøvetur ved besiktigelse, så vi begge blir dønn enige om tilstanden!

Ta gjerne kontakt for en hyggelig scooter-prat eller for å avtale tid!

Spesifikasjoner

Omregistrering
Fritatt (avgifter)
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Aprilia
Modell
Mojito 50
Modellår
2005
Type
Scooter
Drivstoff
Bensin
Effekt
4 hk
Slagvolum
49 cc
Kilometerstand
5 140 km
Vekt
103 kg
Farge
Svart
Registreringsnummer
DR4144
Chassis nr. (VIN)
ZD4TFA0035S000334
Eiere
3
Tilstandsrapport
Nei

Utstyr

  • Bagasjebrett

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

1808 Askim
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

466187828

Sist oppdatert

9. juni 2026, 13:33

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Aprilia
Scooter