Bildegalleri
Peugeot e-2008
GT Pack 136hk, delskinn, eu ok, isofix, dab
2021
100 001 km
Automat
El
Totalpris
179 532 kr

Medlem av Bruktbilgruppen
Se dine fordelerForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
TOPPUTSTYRT e-2008 I GT-UTGAVE.
En smidig, driftsikker og ikke minst forutsigbar bil. Denne GT-utgaven er en vesentlig mer påkostet utgave av e-2008 og fremstår eksklusiv i interiør og design. Dette er en nydelig, romslig men kompakt familiebil med god rekkevidde og godt med plass i bagasjen som scorer meget bra i alle tester. Denne GT-utgaven gir førermiljøet et helt nytt og framtidsrettet preg!
Nye PEUGEOT e-2008 kompakt-SUV har et høyenergibatteri med en kapasitet på 50 kWh. Batteriet er smart plassert, slik at det ikke stjeler plass fra kupeen og bagasjerommet.Den har en rekkevidde inntil 320 km iht. WLTP.
Av utstyr kan man trekke fram elementer som;
- Sommer og vinterdekk
- Navigasjon
- Adaptiv crusekontroll / ACC
- Ryggekamera
- Isofix
- Adaptive BILEDlys (Gir betydelig forbedret sikt i svinger)
- Filskiftevarsler, Skiltgjenkjenning, Ryggesensor og Blindsonevarsling
- Apple CarPlay og Android Auto
- Sportsseter i delskinn
WLTP er rekkevidde som er oppgitt fra leverandør og denne er under optimale forhold og vil alltid ha et avvik ved lavere temperaturer, endret kjøremønster, vekt på bil osv.
JÆTÅSEN BIL
Jætåsen Bil AS er godkjent med "autoreg" fra Statens Vegvesen. Dvs at vi oppbevarer skilter til de aller fleste bilene i vårt lokale, vi kan registrere og skilte på bilene 24/7 forutsatt at forsikring er ok, og at kjøper har med BANK-ID for digital godkjenning av salgsmelding.
Garanti:
*** Garanti ***Våre biler leveres med bruktbilgaranti på 3måneder på motor og gir.
12 mnd mobilitetsgaranti fra Automester på de biler som nylig har hatt service hos oss.
50/50 % deling ved garanti mellom kjøper og selger.
-ingen garanti på følgende;
*slitedeler
*batteri
*kosmetiske
*dekk ( hverken på alder eller slitasje)
*kant kjørte felger
Forbehold om feil i annonse • Hestekrefter: Statens vegvesen kan oppgi annen effekt enn produsentens spesifikasjoner. Avvik kan derfor forekomme i våre annonser.• Bildebruk: Bruk av våre annonsebilder er ikke tillatt uten skriftlig samtykke.• Forbehold: Vi tar forbehold om feil og mangler i annonsen. Annonsen kan være mangelfull. Fullstendige salgsopplysninger og informasjon iht. opplysningsplikt gis av selger.• Utstyr: Dersom bilen er avbildet uten bagasjeromstrekk/hattehylle/rollo, medfølger dette ikke.• Tilkobling: Denne bilen er trolig utstyrt med 2G-nett. Digitale tjenester kan opphøre når 2G-nettet stenges.
-------------------------------------------------
Vi tilstreber med å gi ut så riktige opplysninger som mulig via våre annonser, men feil kan forekomme og derfor må vi ta forbehold om feil i annonsen og utstyrslisten. Er det punkter som er avgjørende for deg, anbefaler vi deg å dobbeltsjekke dette.
FRAKT
Vi frakter biler over hele landet - ta kontakt for tilbud
INNBYTTE
Ønsker du at vi skal se på et eventuelt innbytte av din bil, ønsker vi følgende opplysninger.- Registreringsnummer på bilen- Hvor langt bilen er kjørt- Relevant ekstrautstyr / utstyrsgrad / andre opplysninger / dekk / slitasje / defekter
VISNING / PRØVEKJØRINGVi har biler utstilt både inne og ute. Setter stor pris på at du ringer/kontakter oss før du ønsker å komme for og besiktige en bil. Da er du sikker på at bilen du ønsker å se står klar, og at vi har tid til å gi deg den servicen du fortjener.
Vi er godkjent Autoreg-forhandler av Statens Vegvesen, kan omregistrere og overlevere bilen umiddelbart. Gjelder også kveldstid og helg!
Husk BankIDFINANSIERING
Vi samarbeider med Sparebank1 finans, Santander Consumer Bank og Nordea Bank, vi fikser alt av søknadspapirer om det er av ønske, ta kontakt med selger.
Tilbyr finansiering på dagen med kr 0,- i innskudd. Opp til 10års nedbetalingstid.
FORSIKRING
Vi samarbeider med Gjensidige Forsikring, IF og Fremtind, vi tilbyr forsikring på dagen- dette ordnes online mens du venter.
Vis mindre
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 4 532 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 175 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Peugeot
- Modell
- e-2008
- Modellår
- 2021
- Karosseri
- SUV/Offroad
- Drivstoff
- El
- Effekt
- 136 hk
- Kilometerstand
- 100 001 km
- Batterikapasitet
- 50 kWh
- Rekkevidde (WLTP)
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
- 320 km
- Energiforbruk (WLTP)
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
- 15,6 kWh / 100 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 1 500 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 581 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 434 L
- Farge
- Grå
- Interiørfarge
- lyst skinn
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 03.02.2027
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- EC15857
- Chassis nr. (VIN)
- VR3UKZKXZLJ969513
- 1. gang registrert
- 03.02.2021
- Eiere
- 1
- Garanti
- Bruktbilgaranti
- Garantiens varighet
- 3 måneder
- Garanti inntil
- 3 000 km
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Antiskrens
- Antispinn
- Apple CarPlay
- Auto hold
- Bi-xenon frontlykter
- Blindsoneassistent
- Bluetooth
- Cruisekontroll
- Dekktrykksovervåkning
- El-sidespeil m. varme
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Filholderassistent
- Head up display
- Isofix
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg
- Kupévarmer
- Kurvelys
- Lyssensor
- Midtarmlene
- Multifunksjonsratt
- Mørke ruter
- Navigasjonssystem
- Nettleser
- Nøkkelløs start
- Oppvarmede seter, foran
- Radio DAB+
- Radio FM
- Regnsensor
- Sentrallås
- Seter i delskinn
- Skiltgjenkjenning
- Skinnratt
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Sportsratt
- Sportsseter
- Takrails
- Tretthetsvarsling
- Vinterdekk på aluminiumsfelg
Denne bilen selges med Bruktbilgaranti (3 000 km).
Forhandleren er medlem av Bruktbilgruppen og følger derfor Bruktbilgruppen sine etiske retningslinjer. Dette gir deg som kunde økt trygghet og forutsigbarhet gjennom hele prosessen.
Lær mer om fordelene ved å kjøpe fra et Bruktbilgruppen-medlem
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Nei
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Adresse
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.