Bildegalleri
Buster XXL V MAX m/Yamaha F150 V MAX – utstilt i Ålesund – klar på sjø!
2026
20 fot
Utenbords
8
Pris
772 200 kr

Medlem av Norboat
Se dine fordelerForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
🔸😎Vi har nå en råtøff Buster XXL V MAX utstilt hos Farvan i Ålesund – ferdig rigget med Yamaha F150 V MAX og en meget god utstyrspakke.
Dette er en båt for deg som ønsker en solid, sporty og svært anvendelig aluminiumsbåt med god plass, trygge sjøegenskaper og et design som virkelig skiller seg ut. XXL V MAX kombinerer praktiske løsninger, høy komfort og ekte kjøreglede – enten båten skal brukes til familie, fiske, vannsport eller raske turer på sjøen.☀️🔸
Buster XXL V MAX leveres med den store Buster Q 16” multiskjermen, og på denne båten er fishfinder koblet opp mot skjermen slik at du får en ryddig og moderne førerplass.
Pris ferdig rigget og klar på sjø: kr 772.200,-
🔸Båten står utstilt hos oss i Ålesund og er fiks ferdig – klar for sjøen.
Ta kontakt for visning eller tilbud.
Farvan AS Skarbøvikgata 51, Ålesund Telefon: 70 16 09 10 www.farvan.no
Farvan AS tilbyr i tillegg til en trygg og god handel av båter og motorer fra Yamaha og Suzuki, følgende:
🔸 Finansiering fra Brage Finans og Santander med egenkapitalkrav fra kun 20%
🔸 Tilpassede båthengere fra Tysse
🔸 Innbytte
🔸Verkstedtjenester på både Yamaha og Suzuki ved alle våre avdelinger – som sikrer våre kunder den beste oppfølgingen gjennom hele sesongen
🔸God veiledning og tett oppfølging fra erfarne båtfolk fra tilbud og kjøp, samt videre gjennom ditt båthold
Farvan AS er regionens største aktør innen salg og service av båter og utenbordsmotorer, med avdelinger i Ålesund, Molde og Fosnavåg. Vi er autorisert forhandler og verksted for både Suzuki og Yamaha, og har gjennom mer enn 20 år bygget et solid fagmiljø med høy kompetanse og god kunde tillit.
Hver dag jobber våre ansatte for at du som kunde skal få en trygg og problemfri båt opplevelse – fra kjøpsprosessen til klargjøring, service og vedlikehold. Vi legger stor vekt på personlig oppfølging og at hver kunde skal føle seg ivaretatt, enten du handler din første båt eller oppgraderer til noe større.
Samlet har vi over 3000 kvm moderne lokaler fordelt på våre tre butikker, med innendørs utstilling av båter og motorer, verksted, delelager og kundesenter. Dette gjør oss godt rustet til å levere både kvalitet, kapasitet og stabilitet året rundt.
Ta kontakt med en av våre selgere for et godt tilbud:
🔸Avd Ålesund – Rune, mob 958 07 197
🔸Avd Molde – Rolandas, mob 484 00 585
🔸Avd Fosnavåg – Sverre Nærø, mob 970 69 099
🔸Tlf butikker: 70 16 09 10
Spesifikasjoner
- Merke
- Buster
- Modell
- XXL V Max
- Modellår
- 2026
- Type
- Bowrider
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 150 hk
- Motorfabrikant
- Yamaha
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 44 knop
- Byggemateriale
- Aluminium
- Vekt
- 840 kg
- Lengde i fot
- 20 fot
- Bredde
- 220 cm
- Sitteplasser
- 8
- Farge
- Koksgrå
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Følgende er inkludert i annonsert pris:
🔸 Yamaha F150 V MAX
🔸 Buster Q 16” multiskjerm
🔸 Fishfinder koblet opp mot Buster Q 16” skjerm
🔸 2 stk Offshore-stoler
🔸 Bunnstoff
🔸 V MAX design på skrogsider
🔸 Entertainment-pakke
🔸 Putesett
🔸 Akterkalesje
🔸 Vannskibøyle
🔸 Trimplan
🔸 Hydraulisk styring
🔸 U-formet baksete
🔸 Aluminiumsdørk
🔸 Badeplattform og badestige
🔸 Dekkslys
🔸 12V / USB strømuttak
🔸 Automatisk lensepumpe
🔸 Fast drivstofftank
🔸 Navigasjonslys
🔸 Yamaha Y-COP startsperre
Følgende utstyr kan leveres mot tillegg i pris:
🔸Havnekalesje
🔸Solseng akter
🔸Sete-stangboks høyre m/pute
🔸Stativ for fendere
🔸Bord
🔸Motorbrakett for baugmotor
🔸Stangholder for rekke
🔸Kjøleskapsett
🔸Ledningsnett for dobbelt batterisystem
🔸Tysse båthenger
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
FARVAN AS
Åpningstider
Stengt · Åpner kl. 10:00 på lørdag,Vis åpningstider,
- Mandag09:00 - 16:30
- Tirsdag09:00 - 16:30
- Onsdag09:00 - 16:30
- Torsdag09:00 - 18:00
- Fredag09:00 - 16:30
- Lørdag10:00 - 14:00
- SøndagStengt
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.