Bildegalleri
Færing Nordlandsbåt 19`
Nordlandsbåt 19` med seil og henger +(2,4 hk motor)
2014
19 fot
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
Pris
75 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Nordlandsbåt, 2 ½ roms/storfæring på 19`. Bygget av Kai Lind, Rognan, i 2014.
Båten er lett å transportere på henger, som følger med, og lett å dra på land for 2 personer, lett å ro for 2, men samtidig stor og stødig nok til en flerdagers tur med utstyr (inklusiv 1 eller 2 større hunder for vår del).
Rigg og seil følger med, se bilder. Har også en brakett for «jukse» motor, 2,5 hk 4 takts Yamaha som knapt er testet.
Har hat mange fine turer, men merker at alderen setter spor og gir visse begrensninger.
Spesifikasjoner
- Merke
- Færing
- Modell
- Nordlandsbåt 19`
- Modellår
- 2014
- Type
- Trebåt/Snekke
- Motor inkludert
- Ja
- Lengde i fot
- 19 fot
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.