Bildegalleri
Volkswagen e-Golf VII
2019
94 750 km
Automat
El
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Bruktbilgaranti 1888 kr
En ekstra trygghet for deg som kjøper bruktbil
Sjekk bilens historikk for EV79897
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Selger en pen og godt ivaretatt Volkswagen e-Golf 2019-modell. Bilen har vært svært driftssikker i mitt eie. Jeg har aldri hatt noen problemer med bilen.
Bilen er behandlet godt, vasket jevnlig både sommer og vinter, og serviceprogrammet er fulgt. Siste service ble tatt på verksted for ca. 8 000 km siden, så det er lenge igjen til neste service.
Både sommerdekk og vinterdekk er kun kjørt én sesong, så her er det gode dekk som følger med bilen.
Det finnes noen mindre bruksmerker: ett lite merke på hjulbue og et par mindre merker bak ved bagasjerommet etter inn- og utlasting av bagasje. Utover dette fremstår bilen som pen og godt holdt.
Selges grunnet overgang til større bil.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 4 532 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 100 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Volkswagen
- Modell
- e-Golf VII
- Modellår
- 2019
- Karosseri
- Kombi 5-dørs
- Drivstoff
- El
- Effekt
- 136 hk
- Kilometerstand
- 94 750 km
- Rekkevidde (WLTP)
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
- 228 km
- Girkasse
- Automat
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 580 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Farge
- Hvit
- Bilen står i
- Norge
- Sist EU-godkjent
- 26.06.2025
- Neste frist for EU-kontroll
- 27.06.2027
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- EV79897
- Chassis nr. (VIN)
- WVWZZZAUZK8911552
- 1. gang registrert
- 27.06.2019
- Eiere
- 3
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Nei
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Ja.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.