Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båtmotorer

Bildegalleri

(1/6)
Spydeberg

Evinrude E-tec 2 takt 25 hk fra 2014 med el-start

Pris

25 000 kr

Kontakt selgeren

Nyttige lenker

Få en måned gratis båtforsikring fra IfLast ned kjøpekontrakt for fritidsbåt

Beskrivelse

25 hk to-taks Motor fra 2014 med el-start og kontrollboks selges da det ikke er lov med bensin motor på vannet her lenger, startet i går på første draget. Batteriet var flatt

Denne går veldig stille og fint. Det sitter en egen oljetank under topplokket, og denne er map’et slik at den bare bruker 1% mot 2% som er normalt. Noe bruksmerker må påberegnes.

Men dette er en motor jeg har vært kjempefornøyd med

Kjent feil er at braketten for å sette motor i grunt vann stilling og låse motor når du bakker mangler.

Spesifikasjoner

Merke
Evinrude
Type motor
Utenbords
Motorstørrelse
25 hk

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

1820 Spydeberg
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

465174993

Sist oppdatert

31. mai 2026, 11:36

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Utenbords