Bildegalleri
Toyota Corolla
XLI COUPE VELHOLDT ENTUSIAST-EID LAV KM SE DENNE!!!
1993
103 000 km
Manuell
Bensin
Totalpris
59 900 kr
Logg inn og skriv til selgeren før noen andre gjør det. Du kan også lagre annonsen eller få varsler når noe lignende dukker opp.
Nyttige lenker
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Unik sjanse til å sikre seg en ekstremt velholdt evighetsmaskin. Skuddsikker motor, gjerrigere enn onkel skrue. Eneste som er gjerrigere enn bilen er eieren. Ekstremt pen bil med interiør som er som den gang bilen var ny på 1900 tallet. Bilen har av en eller annen sinnsyk grunn vært vinterlaget. Bilen har kun gått 103 000 km, noe som er helt latterlig da disse kan gå 10 ganger så langt. Dette er en bil vi kan selge med ekstremt god samvittighet. Nettopp eu godkjent og har ingen feil eller mangler. MÅ sees og prøves for rett inntrykk.
Bilen leverer en meget god komfort og kjørekomfort. Lettkjørt og liten bil som fortsatt har greit med plass. Ekstremt driftsikker og drivstoff gjerrig motor som går godt. Denne bilen er ekstremt rimelig å forsikre og å bruke. Perfekt førstegangsbil, bybil eller bil nr2 Bilen fremstår som meget hel og pen tross av alder.. Fin km stand, mye bil igjen! Bør sees og prøves for rett inntrykk!
Vi tar din bil i innbytte! Kontakt oss for et gunstig tilbud.
Godt utstyrt med blant annet:
-DAB
-Bluetooth
-ABS
-Airbags
-Antiskrens
-Antispinn
-El. ruter
-El. Speil
-Handsfree
-Kjørecomp.
-Klima
-Oppv Seter
-Regnsensor
-Sentrallås
-Servo
-Stereo
-Teleskopratt
-Tiltratt
Sommer og vinterhjul
Servicebok og historikk
EU Godkjent til Mai 2028!
Bilen er klar for omgående levering.
Trygg bruktbil handel hos Signature Auto AS
Vi tror på personlig oppfølging, ærlige anbefalinger og høy kunde tilfredshet. Når du kjøper bil hos oss, skal du føle deg ivaretatt hele veien – fra første kontakt til nøkkelen er i hånden. Vårt mål er å gjøre bilkjøpet trygt, effektivt og personlig – uansett om du kjøper eller selger. Vi legger vår Signatur i hver bil handel.
Registrering med AUTOREG
Vi er godkjent som Autoreg forhandler av Statens vegvesen, dette gjør at vi kan omregistrere og levere biler umiddelbart i butikken. Dette gjelder også kveld og helg.
Finansiering
Vi kan være behjelpelige med finansiering gjennom våres samarbeidspartnere, vi tilbyr gunstig og konkurransedyktig finansiering med inntil 100% finansiering (ingen egenkapital) og opptil 10 års nedbetalingstid.
Forsikring
Via våre samarbeidspartnere kan vi tilby konkurransedyktige priser med gode rabatter til våre kunder. Spør oss om et godt forsikringstilbud.
Innbytte
Send oss en e-post med registreringsnummer, kilometerstand, informasjon om bilen, tilstand på dekk, service historikk og bilder. Da kan vi gi deg best pris. Vi kan også selge bilen for deg.
Garanti
Vi kan tilby forskjellige garantier på våre biler, ta kontakt for nærmere informasjon angående bilen du ser på. Vi leverer garantier gjennom vår sammarbeidspartner fragus som dekker plutselige og uforutsette skader på de elektriske og mekaniske komponentene. Les mer på www.fragus.no om de ulike garantiene.
På en del eldre biler eller biler med høy kilometerstand kan vi ikke alltid levere bilen med garanti, vi anbefaler derfor kunden å prøve bilen ekstra nøye
Levering
Vi kan levere alle våre biler over hele Norge, ta kontakt med oss for et pristilbud.
Henteservice
Vi henter/bringer fra og til Sandefjord lufthavn om du kommer med fly, vi ligger også 5 minutter gangavstand fra Porsgrunn togstasjon.
Eldre biler
På biler over 8 år gamle må det alltid påregnes kostnader og vedlikehold som er mye høyere enn nye/nyere biler. Bilene er gamle og kan ha mangler av varierende grad.
Usett
Vi anbefaler alle å se/prøve biler før kjøp. Vi gjør oppmerksom på at kjøp av bil usett betyr få klagemuligheter i etterkant.
Visning
Våre åpningstider Mandag - Fredag 10:00 - 17:00 Lørdag 10:00 - 15:00, søndag etter avtale.
Vi er svært fleksible, stort sett tilgjengelig når det passer seg, ta kontakt for å booke tid for visning og prøvekjøring utenom åpningstid.
Med forbehold om feil i annonsen
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Toyota
- Modell
- Corolla
- Modellår
- 1993
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 88 hk
- Slagvolum
- 1,3 L
- Kilometerstand
- 103 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 020 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 020 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 2
- Farge
- Rød
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Chassis nr. (VIN)
- JT152EEA100076791
- 1. gang registrert
- 28.09.1993
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
SIGNATURE AUTO AS
Se butikkside med 50 annonserÅpningstider
Åpen til 15:00 i dag,Vis åpningstider,
- Mandag10:00 - 18:00
- Tirsdag10:00 - 18:00
- Onsdag10:00 - 18:00
- Torsdag10:00 - 18:00
- Fredag10:00 - 18:00
- Lørdag10:00 - 15:00
- SøndagStengt
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.