Bildegalleri
Nordkapp 600 Avant
Nordkapp 600 Avant, Evinrude e-tec 150 HO, 2008, kun 237 timer, strøken, selges
2008
20 fot
Utenbords
7
Pris
220 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Kjøpt ny hos Bakken Motor vår 2008. Vi kjøpte den høst 2008. Den er kun brukt 3 uker hver sommer på Homborsund. Resten av året har den være på henger/opplag inne/i låve. Den er ikke stoffet siste 10-15 år da den ikke har vært lenge nok i vannet til at det har vært behov. 3-års-service utført 20/4-26. I vårt eie har sum problemer vært en ejektor. Båt og motor fremstår som svært velholdt/strøken og det er tilnærmet ingen bruksmerker. Det som er av merknader er tre mindre gelcoat-skader som er utbedret med rep-sett fra Nordkapp. Jeg synes fargen er litt avvikende, men størrelsene er så små at de nesten er usynlig (og de kan lett utbedres en gang til). I "lasterommet" er det litt overflate/maling som er flasset av (slik har den alltid vært) og det er en knapp på en pute som ikke går å kneppe (feil størrelse, kan byttes). GPS ble stjålet i fjor og 1" større er satt inn, men ikke testet. Den skal fungere ved levering. Båten selges med det som fremgår/slik den fremstår av bilder (inklusive et anker i lasteboks bak det ikke er tatt bilde av). Brenderup 8220B/1.500kg, 2008, henger kan medfølge for 20.000,- i tillegg.
Spesifikasjoner
- Merke
- Nordkapp
- Modell
- 600 Avant
- Modellår
- 2008
- Type
- Bowrider
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 150 hk
- Motorfabrikant
- Evinrude 150 HO
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 48 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 20 fot
- Bredde
- 205 cm
- Sitteplasser
- 7
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.