Gå til annonsen

Du er her

MC/Scootere og mopeder/Electric Motion

Bildegalleri

(1/6)
Ålesund

Electric Motion EVT 168

Modellår

2009

Kilometerstand

1 958 km

Slagvolum

Ikke oppgitt

Effekt

2 hk

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på EL2170

Beskrivelse

Selger en veldig stilig EVT el-scooter i en herlig beige og oransje fargekombinasjon (står Electric Motion som merke da EVT ikkje er i lista). Mopeden ble kjøpt med store planer, men selges nå ettersom lappen aldri ble tatt. Den har derfor stått ubrukt i ca. 1,5 år.

Dette er en kvalitetsscooter fra EVT (nypris var 27 500,-) med et veldig kult retro-utseende som garantert vekker oppmerksomhet på veien.

Kilometerstanden er svært lav – den har kun rullet 1958 km!

Nøkkelinfo:
* Toppfart: Ca. 45 km/t
* Batterisystem: 48V Li-ion batteri
* Oppgitt rekkevidde som ny: Inntil 60 km
* Kilometerstand: 1958 km
* Farge: Beige / Oransje / Hvit
* Registrering: Registrert på EL skilter (klar for omregistrering)

Tilstand og viktige merknader:
* Batteri: Ettersom scooteren har stått i 1,5 år, har batteriet tapt seg og har nå redusert kapasitet men den starter uten problem. Kjøper må derfor påregne at batteriet bør byttes eller overhales for å få full rekkevidde igjen.
* Ellers fungerte alt som det skulle da den ble satt bort (se bilder for kosmetisk tilstand).

Dette følger med:
* Stor, praktisk toppboks (låsbar, nøkler følger med)
* Lader
* Gul refleksvest


Her har du muligheten til å sikre deg en kjempetøff el-scooter til en veldig god penge
Pris: 5000,- + omkostninger
Scooteren må hentes i Ålesund. Ta gjerne kontakt via Finn-meldinger om du har spørsmål eller ønsker å ta en titt!

Spesifikasjoner

Omregistrering
645 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
5 000 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Electric Motion
Modell
EVT 168
Modellår
2009
Type
Scooter
Drivstoff
El
Effekt
2 hk
Kilometerstand
1 958 km
Vekt
102 kg
Registreringsnummer
EL2170
Chassis nr. (VIN)
RF8BC91029P000033
Eiere
3

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

6005 Ålesund
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

464224814

Sist oppdatert

20. mai 2026, 10:06

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Electric Motion
Scooter